Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Silverado

1
  • #1
    1 1

    postova:580
    arnol @ 26.11.2010. 22:17
    Izvrstan film u kojem blista i nedavno spomenuta Linda Hunt ! 
  • #2
    0 2

    postova:2916
    gorlock @ 5.6.2011. 12:16

    - western clasic -

    što još dodati.... 

    Obvezna filmska, osobito za ljubitelje westerna. 

  • #3
    0 2

    postova:3
    bradas @ 1.4.2012. 21:38
    Ispunjava sve što tražimo od filma, neobveznu zabavu.... klasik
  • #4
    2 3

    postova:405
    karakteran @ 2.4.2012. 10:48
    onaj tko za ovo dosadno smeće tvrdi da je klasik nije nikad gledao rio bravo ili high noon (cooper). to su pravi klasici a ne ovaj šrot, nije ni do koljena pravim westernima. tu bi još mogao dodati red river i shane i alamo (john wayne, richard vidmark), obračun kod OK korala (kirk douglas), čovjek sa zlatnim koltom (vidmark).....
  • #5
    2 1

    postova:1962
    aya @ 3.4.2012. 0:38
    onaj tko za ovo dosadno smeće tvrdi da je klasik nije nikad gledao rio bravo ili high noon (cooper). to su pravi klasici a ne ovaj šrot, nije ni do koljena pravim westernima. tu bi još mogao dodati red river i shane i alamo (john wayne, richard vidmark), obračun kod OK korala (kirk douglas), čovjek sa zlatnim koltom (vidmark).....
    karakteran


    Nikako se ne mogu složiti sa gore navedenim!

    Ja sam iskreni ljubitelj westerna i odgledala sam ih toliko, da mogu objektivno reći kako je Silverado izvrstan moderni western. Kažem moderni, jer nakon vremena Johna Waynea i Richarda Widmarka, pomalo i Jimmy Stewarta (iako mi on u western-ulogama nikad nije sasvim legao, premekano izgleda), teško da je snimljen ijedan, spomena vrijedan, western.

    I zato sam, prije svega, zahvalna što se u Hollywoodu netko opće prisjetio da taj žanr postoji, a da ne nabrajam glumačku postavu, koja je više nego respektabilna. Ako tome pribrojimo izvrsnu fotografiju i solidnu fabulu, sa pravom mjerom humora, naravo da je film odličan!  
  • #6
    0 1

    postova:405
    karakteran @ 3.4.2012. 9:47
    uspoređivati "moderne" westerne sa starom školom (vidi moj post iznad) je isto kao uspoređivati zagorske brege s mt. everestom. mislim da ne treba govoriti tko su zagorski bregi, a tko mt. everest. nisam trebao napisat ni ovo, znam da se o ukusima ne raspravlja, ali morao sam stati u obranu neponovljivih remek djela. 
  • #7
    1 0

    postova:18
    biokovo @ 19.2.2023. 22:50
    To je kao da imamo n3ki novi akcijski film i onda neko kaze ma bolji je Rambo First Blood to je klasik. Pa naravno da su dobri stari klasici, zato i jesu klasici. Ali ne moze se reci da ovo nije dobar western. Ne znam cemu usporedbe uopce. Veliki sam ljubitelj westerna i mogu reci da je ovo dobar film sa finom pricom i odlicnim glumcima! Jako zabavno
  • #8
    0 1

    postova:1475
    buffalobill @ 19.2.2023. 22:54

    pokusavam ga gledati, ovo stvarno nije dobar vestern , neka parodija ili kaj, djeluje mi kao rastimani orkestar

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala