Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Petak 13-ti

1
  • #1
    1 0

    postova:2916
    gorlock @ 9.11.2010. 20:35

    Oldies but Goldies..........

  • #2
    0 0

    postova:541
    franz @ 9.11.2010. 21:40

    Oldies but Goldies..........


    gorlock

    .. kak se to fino rimuje! dobro dobro Smile
  • #3
    0 1

    postova:8
    kasamar @ 9.5.2011. 14:44
    veon+ma dobar horor bolji mi je od noci vjestica
  • #4
    0 0

    postova:377
    gestapo @ 9.5.2011. 23:09

    volim serijal Petak 13 tj starije shlasere,spekulira se da je prava inacica ili ti ideja za film nastala od filma koji je snimani godinu dana kasnije(1981) The Burning.... scenarij je postojao prije petak 13...Jason poprima svoj danasnji lik tek u  drugom nastavku (ako se nevaram),kad je u prvom dijelu tek sporedna uloga,kasnije puno eksperimentiraju sa njegovim likom koji na kraju postane besmrtni i vijecni ubojica(Jason X)...jedna od zescih stvari mi je oni psihodelicni zvukovi koji ga prate kada se pojavi i ako ste primjetili rijetko kad bjezi za "lovinom" ali uvijek ih ulovi(zlo te uvijek dostigne)!Ukratko takve filmove volis ili nevolis!Sve u svemu The Burning mi ima malu prednost ispred Jasona!

    Sta se tice Michael Myersa (Halloween) taj serijal(mada drugi dio nema veze sa njim) je u radnji uzasno spor,i sve se sporo odvija ali to je druga prica,ali mi drzi prvo mjesto shlaser ubojica!
  • #5
    0 0

    postova:514
    fox89 @ 10.5.2011. 8:59

    volim serijal Petak 13 tj starije shlasere,spekulira se da je prava inacica ili ti ideja za film nastala od filma koji je snimani godinu dana kasnije(1981) The Burning.... scenarij je postojao prije petak 13...Jason poprima svoj danasnji lik tek u  drugom nastavku (ako se nevaram),kad je u prvom dijelu tek sporedna uloga,kasnije puno eksperimentiraju sa njegovim likom koji na kraju postane besmrtni i vijecni ubojica(Jason X)...jedna od zescih stvari mi je oni psihodelicni zvukovi koji ga prate kada se pojavi i ako ste primjetili rijetko kad bjezi za "lovinom" ali uvijek ih ulovi(zlo te uvijek dostigne)!Ukratko takve filmove volis ili nevolis!Sve u svemu The Burning mi ima malu prednost ispred Jasona!

    Sta se tice Michael Myersa (Halloween) taj serijal(mada drugi dio nema veze sa njim) je u radnji uzasno spor,i sve se sporo odvija ali to je druga prica,ali mi drzi prvo mjesto shlaser ubojica!
    gestapo


    * slasher, ali manje bitno. nego, ovaj the burning nisam gledao, al sad si me zainteresirao.

    i slažem se M.M. je #1 slasher Smile

  • #6
    0 4

    postova:37
    kalimero70 @ 3.11.2012. 23:49

    Klasik,,,najbolji horor ikad

  • #7
    3 0

    postova:200
    mary89 @ 15.1.2013. 12:51


    Miljama daleko od Halloween-a (1978), zapravo nije zasluzio da ih se uopce spominje u istoj recenici.

  • #8
    0 3

    postova:47
    nitko0 @ 15.6.2013. 12:16
    bolji čak od noći vještica 1978,a po njoj je baziran
  • #9
    0 0

    postova:11
    lukage @ 30.8.2013. 15:52

    poprilićno dobar,mislim super.Petak 13 je odlican hororrrrrrrrrrrrr

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala