Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Život sa stricem

1
  • #1
    0 0

    postova:2916
    gorlock @ 6.11.2010. 17:53

    Film koji svakako treba gledati........

    Nagrade: Pula 88' - Velika zlatna arena
                                       Zlatni gladijator za režiju
                                       Studijev Jelen, nagrada žirija publike tjednika Studio
                                       Nagrada publike Zlatna vrata Pule
                                       Nagrada lista Polet Davoru Janjiću i Almi Prici za najpoetičniji ljubavni odnos
                      Vrnjačka banja 88' - 1. nagrada za scenarij
                      Montreal 88' - Nagrada za najbolju mušku ulogu Davoru Janjiću
                                               Nagrada FIPRESCI Krsti Papiću
                      Niš 88' - Nagrada za epizodnu ulogu Anici Dobra
                                       Nagrada za epizodnu ulogu Filipu Šovagoviću (i za film Sokol ga nije volio; ex aequo sa Slobodanom Beštićem za Kuću pored pruge)
                      Zlatni globus 90' - Nominacija za najbolji strani film

  • #2
    0 0

    postova:541
    franz @ 6.11.2010. 18:38

    ... dobaaarr film dobaar!

     ... svi koji nisu gledali, tko moze brzo pred male ( kucno kino) ekrane, ne ce biti dosadno!

     

  • #3
    0 0

    postova:2916
    gorlock @ 6.1.2012. 23:48

    Interesantno kako dobar film prođe bez komentara.

    No, gledatelji (sa ovog portala) filmova snimljenih za vrijeme Jugoslavije očito su gledali samo "nazovi" komedije iz tog doba.

  • #4
    1 0

    postova:19
    zappap @ 7.1.2012. 10:11

     
       Stvarno izvrstan film, odličan scenarij, razrađen i jasan, koji pokazuje tragiku jednog denuncijatorskog sistema bez patetike karakteristične za naše filmove iz 90-ih.
1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala