Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Čarobne hlače

1
  • #1
    0 0

    postova:19
    quirky @ 27.10.2010. 3:27
    Mislila sam da će biti nešto sladunjavo, ali dobar je filmić. Puno realističniji nego što sam očekivala. Vidjela sam knjigu par puta u prolazu, ali sad ću je pročitati ako budem u prilici. Premisa mi je zvučala malo blesavo, ali priča je dobra. A knjiga je u većini slučajeva bolja od ekranizacije Smile
  • #2
    0 0

    postova:112
    entina @ 5.11.2010. 22:46
    obožavam ovakve filmove. mislim da sam ga pogledala 2-3 puta :) 
  • #3
    0 0

    postova:560
    crnisokol @ 1.3.2012. 10:14

    Simpatičan film koji prati četiri prijateljice koje su karakterno vrlo različite, što je moglo dovesti do toga da se neka priča posebno istakne, a neka druga pokvari ukupni dojam, no redatelj Kwapis je odradio solidan posao, te su priče dinamično izmjenjuju i nadopunjuju i sve su manje-više jednako zanimljive.

    ''Najjača snaga filma, međutim, ipak su četiri glavne glumice, koje na svojim leđima nose cijele "Čarobne hlače". Prpošne, simpatične i uvjerljive, sve su četiri sjajne, ali posebno treba istaknuti Alexis Bledel, poznatu nam iz popularnih "Gilmoreica".''

    Gornji odlomak je copy-paste opisa filma od strane portala, te se u potpunosti slažem s iznešenom tvrdnjom. Još bih rekao da mi se svidio soundtrack/glazba. Sve u svemu, dobar film koji bi pogotovo preporučio mlađim gledateljima.

    7/10

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala