Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Zmajeva igra smrti

1
  • #1
    0 0

    postova:580
    arnol @ 22.10.2010. 14:11
    Meni osobno jako drag film i baš mu se veselim !Smile
  • #2
    1 0

    postova:200
    mary89 @ 22.10.2010. 16:31

    Ja sam samo jednom gledala ovaj idiotski film i nikada vise to sigurno necu uciniti. Film je toliko glup da sam se nekim scenama pocela smijati na glas kao nekakvoj komediji, preocite su Bruce Lee-jeve scene koje su ubacene iz njegovih filmova, SPOILER ima jedna scena gdje je cak i zaljepljena slika njegove glave na ogledalo, naime dok se doljni dio tjela pokrece ona stoji kao zaledjena. I jos bezbroj gluposti.

    Pravi fan mozda smatra kao duznost pogledati ovaj film, ali nemojte, ili pogledajte samo zadnjih oko 20minuta gdje je zapravo i jedina scena sa Bruceom u filmu, to vam je moj savjet.

  • #3
    0 1

    postova:541
    franz @ 22.10.2010. 18:30

    Ja sam samo jednom gledala ovaj idiotski film i nikada vise to sigurno necu uciniti. Film je toliko glup da sam se nekim scenama pocela smijati na glas kao nekakvoj komediji, preocite su Bruce Lee-jeve scene koje su ubacene iz njegovih filmova, SPOILER ima jedna scena gdje je cak i zaljepljena slika njegove glave na ogledalo, naime dok se doljni dio tjela pokrece ona stoji kao zaledjena. I jos bezbroj gluposti.

    Pravi fan mozda smatra kao duznost pogledati ovaj film, ali nemojte, ili pogledajte samo zadnjih oko 20minuta gdje je zapravo i jedina scena sa Bruceom u filmu, to vam je moj savjet.


    mary89


    Ovako što napisati za Brucee Lee-a !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    ????????????????????????????????????????????????????????????

  • #4
    0 1

    postova:666
    doom @ 22.10.2010. 19:34

    Ja sam samo jednom gledala ovaj idiotski film i nikada vise to sigurno necu uciniti. Film je toliko glup da sam se nekim scenama pocela smijati na glas kao nekakvoj komediji, preocite su Bruce Lee-jeve scene koje su ubacene iz njegovih filmova, SPOILER ima jedna scena gdje je cak i zaljepljena slika njegove glave na ogledalo, naime dok se doljni dio tjela pokrece ona stoji kao zaledjena. I jos bezbroj gluposti.

    Pravi fan mozda smatra kao duznost pogledati ovaj film, ali nemojte, ili pogledajte samo zadnjih oko 20minuta gdje je zapravo i jedina scena sa Bruceom u filmu, to vam je moj savjet.


    mary89

    alooo  pa kaje nemres to tak napisati!!!!!pa to je bruce lee
  • #5
    1 0

    postova:200
    mary89 @ 23.10.2010. 17:50
    Da se stvrano radi o filmu u kojem glumi Bruce Lee nebi sve ovo napisala, Bruca obozavam ali od Bruce Lee-ja u ovom filmu nema niti B, ja sam se prevarila jer sam mislila da u ovom filmu ima malo vise scena sa Bruce lee-jem ali zapravo nema, njega u filmu ima svega mozda 10minuta. Film uopce nije zasluzio da ga se ubraja u njegove filmove, samo je sredstvo za kupljenje novca sa njegovim imenom.
  • #6
    1 2

    postova:2916
    gorlock @ 23.10.2010. 21:50
    Da se stvrano radi o filmu u kojem glumi Bruce Lee nebi sve ovo napisala, Bruca obozavam ali od Bruce Lee-ja u ovom filmu nema niti B, ja sam se prevarila jer sam mislila da u ovom filmu ima malo vise scena sa Bruce lee-jem ali zapravo nema, njega u filmu ima svega mozda 10minuta. Film uopce nije zasluzio da ga se ubraja u njegove filmove, samo je sredstvo za kupljenje novca sa njegovim imenom.
    mary89


    Doista se i radi o filmu u kojem je glumio Bruce Lee, nekih 100-njak minuta snimljenog materijala, prema mojim saznanjima, i hvala Bogu da su ga završili, bolje nego da je ostao ne dovršen.

    Film je namontiran tek 5 godina nakon Brucove smrti i zaslužuje sve pohvale.

    I ovaj FILM itekako zaslužuje ubrajati se u kolekciju Bruce Lee filmova. 

  • #7
    1 0

    postova:200
    mary89 @ 24.10.2010. 14:45


    Doista se i radi o filmu u kojem je glumio Bruce Lee, nekih 100-njak minuta snimljenog materijala, prema mojim saznanjima, i hvala Bogu da su ga završili, bolje nego da je ostao ne dovršen.

    Film je namontiran tek 5 godina nakon Brucove smrti i zaslužuje sve pohvale.

    I ovaj FILM itekako zaslužuje ubrajati se u kolekciju Bruce Lee filmova. 


    gorlock


    Jesi ikada gledao ovaj film? U ovom filmu od tih 100 minuta ima mozda jedno 10minuta, ostalo je poslje prikazano u dokumentarcu "Bruce Lee: A Warrior's Journey". On je snimio samo scene borbe ostala radnja filma tj. vise od 90% filma su glumili dvojnici.

    Dobro svako ima svoje misljenje, meni je osobno film na nivou ostalog smeca sto je snimano poslje njegove smrti pod njegovim imenom od kojekavih dvojinika.

  • #8
    1 2

    postova:2916
    gorlock @ 24.10.2010. 16:35


    Jesi ikada gledao ovaj film? U ovom filmu od tih 100 minuta ima mozda jedno 10minuta, ostalo je poslje prikazano u dokumentarcu "Bruce Lee: A Warrior's Journey". On je snimio samo scene borbe ostala radnja filma tj. vise od 90% filma su glumili dvojnici.

    Dobro svako ima svoje misljenje, meni je osobno film na nivou ostalog smeca sto je snimano poslje njegove smrti pod njegovim imenom od kojekavih dvojinika.


    mary89

    Osobno posjedujem čitavu Bruce Lee kolekciju koja završava sa ovim filmom GAME OF DEATH - na VHS-u i DVD-u.

    A ti procijeni da li sam ga gledao.

    Lijep pozdrav ! 

  • #9
    1 0

    postova:200
    mary89 @ 24.10.2010. 17:16

    Osobno posjedujem čitavu Bruce Lee kolekciju koja završava sa ovim filmom GAME OF DEATH - na VHS-u i DVD-u.

    A ti procijeni da li sam ga gledao.

    Lijep pozdrav ! 


    gorlock

    Iz toga mogu zakljuciti da si njegov fan, kako onda mozes reci za ovaj film da je dobar, ja jos niti od jednog njegovog iskrenog obozavatelja nisam cula da je ovaj film dobar, naprotiv.
    Pa eto ako si ga pogledao onda i sam znas da se Bruce pojavljuje samo na kraju u borbi a ne u cijelom filmu, cemu onda sva ova rasprava. Sa onim tvrdnjama ispada kao da ga nikada nisi ni pogledao, ili kao osoba koja nema pojma kako Bruce Lee izgleda pa nije uocila razliku izmedju pravoga i dvojnika. Imam i ja originalnu VHS kolekciju iz 70-ih koja zavrsava filmom Enter the Dragon, moglo je na tome i da se stane ovaj film je nepotreban, a ovih 10 minuta borbe sto su ubacili u ovaj film mogli su skroz ostaviti za Bruce Lee: A Warrior's Journey a ne na osnovu toga napraviti film.

    Lijep pozdrav i tebi, i preporucujem ti (i svima ostalimaWink) da ako nisi pogledas Bruce Lee: A Warrior's Journey umjesto ovog filma

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala