Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Dracula: Veseli mrtvac

1
  • #1
    2 0

    postova:12
    gpopovi3 @ 22.4.2008. 11:33

    Što još reći osim Leslie Nilsen? Za prave fanove ovog komedijaša. nema lošeg filma, pa tako niti ovaj ih neće  razočarati. Film je parodija na Bram Stockerovog Draculu, sa primjesama drugh starijih izvedenica ovog popularnog krvopije, no najviše se naslanja na upravo na gore navedeni film. Naravno, očekujte dobru zabavu, ali samo dobru...možda ne i vrlo dobru. U svakom slučaju, razbibtiga za one koji neće gledati borbu dviju engleskih momčadi za ulazak u finale lige šampiona.

  • #2
    0 2

    postova:19
    moki @ 11.1.2009. 11:55

    Što još reći osim Leslie Nilsen? Za prave fanove ovog komedijaša. nema lošeg filma, pa tako niti ovaj ih neće  razočarati. Film je parodija na Bram Stockerovog Draculu, sa primjesama drugh starijih izvedenica ovog popularnog krvopije, no najviše se naslanja na upravo na gore navedeni film. Naravno, očekujte dobru zabavu, ali samo dobru...možda ne i vrlo dobru. U svakom slučaju, razbibtiga za one koji neće gledati borbu dviju engleskih momčadi za ulazak u finale lige šampiona.


    gpopovi3

    Apsolutno se slažem s tobom, najviše za Leslie Nilsen-a * da su svaki filmovi s tim glumcem stvarno posebni...

    Innocent


  • #3
    0 2

    postova:2916
    gorlock @ 21.8.2010. 12:19

    Kao i većina parodija - trash do boli.

    Teško mi se nasmijati iako Leslie tumači glavnu. 

    Izbjegavati.

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala