Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Conan Barbarin

1 2
  • #1
    0 0

    postova:2916
    gorlock @ 1.9.2010. 0:07

    "Schwarzenegger je savršen u naslovnoj ulozi, kao i ugledni afroamerički glumac James Earl Jones kao Thulsa Doom."

    Kad govorimo o filmskoj umjetnosti onda je to apsolutno zbog ovakovih maestralnih filmova kao što je Conan. 

    Nedavno sam čitao da će doživjeti svoj remake. Ovo je neponovljivo. 

    Savršen spoj glazbe, odlična gluma, priča...... 

  • #2
    0 0

    postova:1130
    mario @ 1.9.2010. 0:53

    Ovo je meni isto jedan of favs, uvijek ga sa guštom pogledam. Za dvicu se pravim da ne postoji. Remake mi također miriše na fail. Samo čekam da Conana pretvore u nekog brbljavog fancy pantsa, koji baca "one liner-e" lijevo i desno.

    Užas...

  • #3
    0 0

    postova:580
    arnol @ 1.9.2010. 1:52

    "Schwarzenegger je savršen u naslovnoj ulozi, kao i ugledni afroamerički glumac James Earl Jones kao Thulsa Doom."

    Kad govorimo o filmskoj umjetnosti onda je to apsolutno zbog ovakovih maestralnih filmova kao što je Conan. 

    Nedavno sam čitao da će doživjeti svoj remake. Ovo je neponovljivo. 

    Savršen spoj glazbe, odlična gluma, priča...... 


    gorlock

    Conan je jedan jedini ! Svi likovi, sve vrhunski odrađeno ! 

    Ne vidim razloga da netko snima remake i nadam se da neće ništa biti od toga ! 

  • #4
    0 1

    postova:158
    jovil @ 1.9.2010. 19:48

    Conan je jedan jedini ! Svi likovi, sve vrhunski odrađeno ! 

    Ne vidim razloga da netko snima remake i nadam se da neće ništa biti od toga ! 


    Arnol

    100% se slažem da remake kultnih filmova kao što je i Conan Barbarin nisu potrebni.

    Poput ovog najsvježijeg o Šerloku Holmsu.Nakon Dzeremi Breta u naslovnici svaki drugi prikaz koliko se god trudili drugi glumci predstavlja skrnavljenje najvišeg stupnja.

  • #5
    0 0

    postova:377
    gestapo @ 1.5.2011. 15:36
    ako neko postoji da ga nije pogledao,eto ovaj tjedan ima sansu!!Sta se tice filma .....filmska lektira!!
  • #6
    0 0

    postova:213
    zac @ 1.5.2011. 21:48

    Švarci jedan, jedini i neponovljivi u ulozi Conana. Odličan film, preporuka za pogledat. Što se tiče novog Conana hmm, fake and g.y sudeći po "nabildanom" glumcu, možda radnja spasi stvar još jedan hmm.

    Novi Cry

    Stari SmileWink

     

  • #7
    0 0

    postova:4
    vedin @ 2.5.2011. 22:32
    ako se snimi ja ga svakako ne mislim ni pogledati!
  • #8
    0 0

    postova:7
    k1g3n @ 31.7.2011. 10:58
    klasik :D,ali pobogu već 512651456165 puta
  • #9
    0 0

    postova:34
    zorzi @ 31.7.2011. 19:09
    Samo je jedan conan..
  • #10
    0 0

    postova:377
    gestapo @ 15.8.2011. 1:34

    Neznam  koliko puta ga gledam(valjda 100 puta vec) ,tvrdim i uvjek cu tvrditi da je to najbolji skinuti strip u povijesti radenja filmova po stripu!Ta atmosfera,muzika,scene i arni!!! Ja se jezim kad gledam te stare filmove kak su dobri!Dolazimo do toga da mores se ti jeba...ti sa danasnjom tehnologijom i sa svim filmskim cudima KAD DANASNJI FILMOVI NEMAJU DUŠU,PRAZNI SU KO KU...AC!!!Za mene filmska industrija postoji do 2000-e poslje toga sve kura...c ,cast iznimkama!

    Kad gledam te stare filmove ,ti glumci u filmu kao da nisu glumci,nego kao da gledas neciji zivot,zivotnu pricu snimanu direktno,toliko stvarno sve dijeluje a to fali ovim novima filmovima!

  • #11
    0 0

    postova:9
    abarthpz @ 15.8.2011. 10:47
    Slazem se... Danasnji filmovi imaju sjajne specijalne efekte, ali imaju samo to... Sve je nekako umjetno bas zbog prekicastih efekata i sve djeluje kao pc igra... Ovi stari filmovi imaju atmosferu kakvu nisam vidio ni u jednom novijem filmu, osim mozda gospodara prstenova, i puno je lakse zavoljeti takve filmove i gledati ih i po nekoliko puta. Ja nove film pogledam i onda g zaboravim, dok se naslovima iz 80-ih i 90-ih uvijek vracam...
  • #12
    0 0

    postova:9
    abarthpz @ 15.8.2011. 10:49
    Ovaj novi conan je iz stargate atlantisa.... Dobar ali nema karizmu starog conana
  • #13
    2 0

    postova:186
    boatenga @ 28.11.2013. 12:56

    Ovaj film je dokaz, da su se nekad i adaptacije stripova, kojima je holivudska produkcija krcata danas, radile puno bolje, odnosno savršeno pretakale u film..Danas to ne liči na ništa, kao uostalom, i ostatak današnje filmske produkcije..

  • #14
    0 3

    postova:260
    franz88 @ 28.11.2013. 23:28

    .. strip nisam citao no film je bezveze nad bezvezarijama... vrijeme ga je pregazilo, mozda je bio zanimljiv prije 30 godina neznam.. fascinantno kako se Conan kao mali mis, a izgleda kao Blek Stena, svima potajno prikrade iza leđa i U BU .. gotovo tras pras ananas ...a onaj zmijoliki vise je imao onih guru fashion svecenika nego vojske.. kad sam vidio kolio malo spadala je posalo u onaj kamenjar.. pa reko nije valjda to sve od vojske.. kad ono je...!!

    .. smijesno.. Smije se

  • #15
    3 2

    postova:2527
    bearfoot @ 29.11.2013. 10:11

    franjo, tvoj komentar je daleko, daleko smiješniji...hihihihihi, puno smajlića.....

1 2
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala