Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Časni ljudi

1
  • #1
    0 0

    postova:2916
    gorlock @ 21.8.2010. 12:29

    Tri velika glumačka imena Robert De Niro, Cuba Gooding Jr., TheronCharlize, vrlo dobar film, vječna priča o crnom i bijelom, sa odličnim Robert De Nirom u glavnoj ulozi.

    Sad sam se sjetio jednog dobrog vica: 

    U jednom razgovoru -

    Poslodavac: Znaš ja nisam rasist, 

    U mojoj tvrtki rade čak četiri crnca. 

    Novinar: Kažeš nisi rasist, a znaš da imaš četiri crnca u tvrtki ? 

    Koliko imaš bijelaca, žena i muškaraca ? 

    Poslodavac: Eeeeeee ne znam, kako ste me samo......... hmmmmmmm ????

    Laughing

  • #2
    0 1

    postova:33
    majav @ 9.9.2010. 22:28
    Ovaj film mogu gledati ponovno i ponovno a da mi ne dosadi!!!!! Odličan je!!
  • #3
    1 1

    postova:519
    buzdovan @ 12.2.2011. 18:38

    Jako dobar film!

    No, kad vidim kako je ocijenjen, počinjem sve više sumnjati u objektivnost ocjena na IMDb-u.

    Jebeš mi sve, očito je većina glasova stigla iz Mississipija, Alabame ili Južne Karoline!  Laughing

  • #4
    1 0

    postova:540
    zubak @ 12.2.2011. 19:48
    Film je super,al se pitam..Zasto placam to govno od pretplate,samo reprize.
  • #5
    0 0

    postova:10
    sioux @ 2.8.2011. 21:58

    zubak @ 12.2.2011. 19:48Film je super,al se pitam..Zasto placam to govno od pretplate,samo reprize

     istina....cemu bacati komentare kad smo svi vec to vidjeli po 4 put...

  • #6
    0 0

    postova:311
    auran @ 15.8.2011. 11:48

    Iako film "Časni ljudi" obrađuje intrigantnu i k tome isinitu priču o prvom crncu profesionalnom roniocu američke ratne mornarice, u vrijeme kad su segregacija i rasizam još uvijek bili pravilo, a ne iznimka, na žalost nije uspio ostvariti ono što je u načelu trebao biti, a to je punokrvna biografska drama.

    Najviše zamjerki ide ka nedorađenom scenariju i klišeiziranim dijalozima koji su onemogućili dublju karakterizaciju likova i razradu njihovih odnosa. Zbog tog propusta film je u nekim dijelovima potpuno neuvjerljiv, zbog čega se gledatelju teško uopće saživjeti sa glavnim likovima i suosjećati s njima.

    Primjerice, De Nirov lik instruktora ronjenja gotovo da graniči s karikaturom, makar je De Niro izvukao maksimum iz svoje uloge. Cuba Gooding Jr. je solidno odglumio mornara Brasheara što svim silama želi uspjeti i postati prvim crnim roniocem, ali mu definitivno nedostaje karizma jednog Denzela Washingtona da svom liku podari punoću i uvjerljivost.

    Jedino je Charlize Theron, koja se pojavila u svega nekoliko scena, ostvarila upečatljiv nastup nesretne supruge De Nirovog lika i s njom čovjek može da suosjeća. Njena tuga je opipljiva i stvarna, te je stoga zasigurno najljudskiji lik u filmu. Ostali glumci su svedeni na obične statiste koji su tu jedino da popune kadar i ništa više. Sve u svemu šteta, jer "Časni ljudi" nesumnjivo imaju svojih trenutaka, no u cjelini je to prosječan film, daleko od filma "Piloti iz Tuskegeeja". 

  • #7
    0 0

    postova:6
    stipica @ 22.7.2012. 11:33

    Općenito, moglo je puno bolje!   Plač

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala