Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Alamo

1
  • #1
    0 2

    postova:2916
    gorlock @ 27.7.2010. 21:03

    John Wayne - sinonim westerna 

    ALAMO - clasic, obvezna lektira...

  • #2
    1 1

    postova:1130
    mario @ 27.7.2010. 21:24

    John Wayne - sinonim westerna 

    ALAMO - clasic, obvezna lektira...


    gorlock


    Ja ga ne mogu smislit, istina je da jedan od najvećih glumaca western žanra ali nikako mi ne leži. (Iako su mi i Rio Bravo i The Searchers odlični filmovi).

    Alamo nisam gledao.

  • #3
    2 2

    postova:1962
    aya @ 27.7.2010. 22:04

    Mario, Mario - ne griješi dušu! Cry

    John Marion Wayne bio je i ostao jedan od najvećih glumaca, snimio je fenomenalne filmove (dva si i sam nabrojao), koji teško da bi bili primijećeni, da on nije glumio....

    John Wayne is one and only one! Innocent

    P.S. Uostalom - pogledaj Alamo, možda promijeniš mišljenje (tamo mu dobro parira Richard Widmark, još jedna western ikona).

  • #4
    1 1

    postova:1130
    mario @ 28.7.2010. 11:50
    A znam da je legenda, zato i pogledam njegove filmove, ali i dalje ostajem hater Laughing  Draži su mi, što se tiče tih "old school" glumaca James Stewart i Gary Cooper.
  • #5
    0 2

    postova:1962
    aya @ 28.7.2010. 21:12

    Jimmy Stewart mi sa svojom baby face nije uvjerljiv u westernima...to je kao da Leonardo di Caprio igra macho frajera Laughing!

    Ali, razumijem Te...Wayna se ili voli ili mrzi....Innocent.

  • #6
    0 2

    postova:1962
    aya @ 2.8.2010. 0:28
    Onda, Mario - jesi odgledao? Kakvi su dojmovi??? Wink
  • #7
    2 1

    postova:311
    auran @ 2.8.2010. 9:39
    Sviđa mi se Alamo! Odličan film! Za razliku od suvremene verzije, ova Johna Waynea ne ocrnjuje Meksikance i ne demonizira generalisimusa Santa Annu! Kostimi su super kao i masovne scene postrojavanja meksičke vojske, te same scene borbi! John Wayne je majstor i filmska legenda, što je dokazao i ovim filmom! Innocent  
1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala