Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Obitelj Kremenko

1
  • #1
    0 0

    postova:220
    gor @ 21.4.2008. 18:50
    Super crtić, glupi film.Cry
  • #2
    0 0

    postova:1130
    mario @ 21.4.2008. 19:10

     Hear, hear...ali baš šteta, jer su i John Goodman i Rick Moranis zabavni u komedijama.

    Pogledaj onaj drugi dio, Viva Rock Vegas, pa ćeš vidjet šta je grozan film. Prvi film je za Oskara materijal kad se usporedi s drugim. 

  • #3
    0 0

    postova:220
    gor @ 22.4.2008. 0:33
    Ti si zbilja brutalan. Kaj pogledam i odma me odvedu ko Mirjanu P. Ajde ti pogledaj onda Bilića u "Lica nacije" uz snimanje naravno pa čim završi još jednom i naravno tatolni mazohizam u trećoj rundi: još jednom.
  • #4
    0 0

    postova:1130
    mario @ 22.4.2008. 0:49

    Hahaha, morat cu onda to bar jednom pogledat.

    Što se tiče filma ovo ti govori sve.

    https://imdb.com/title/tt0158622/awards

  • #5
    0 0

    postova:12
    gpopovi3 @ 22.4.2008. 11:39
    Da, za one koji su odrastali na animiranim filmovima obitelji Kremenko, dolazak igranog filma bio je prava poslastica, i sjećam se da sam poveo cijelu obitelj u kino, očekujući oživotvorenje snova od prije trideset godina, no nakon predstave bio sam malo razočaran, iako možda nisam trebao biti, jer je teško kultne animirane filmove pretočiti u igrane, a najbolji primjer je Popeye, koji je pravo razočaranje. Svakako ga vrijedi pogledati, a ako ste fan obitelji kremenko, onda uključite DVD rekordere ili neke druge snimače i zabilježite ovaj film za buduće naraštaje.
1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala