Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Prvo pretkazanje

1
  • #1
    0 0

    postova:2916
    gorlock @ 19.4.2024. 8:55

    Prije svega odličan trailer uz glavnu misao: " Za kontroliranje onih koji ne vjeruju, stvori nešto da strahuju" 

    " Kako kontrolirati ljude koji više ne vjeruju? Stvaranjem nečeg čega će se bojati! " 

    Mi koji smo gledali originalni Omen od kojeg siguran sam i danas neki imaju strah od Rotvajlera dakako pogledati ćemo ovaj film kako bi doznali tko je rodio, kako je rođen Damien ?

    Dakako ovaj film nam nudi te odgovore ili barem djelomično.

    Film ipak nije tako odličan kao trailer, ali rekao bih vrlo dobar psihološki horor. 

    U početku razrađivanja glavnih likova je čak i pomalo dosadnjikavo, ali dobro treba napraviti dobar uvod, u čemu su djelomično uspjeli. 

    I onda kreće prava psiho drama, sa vrlo dobrim glazbeno scenskim zastrašujućim scenama, budi u vama onaj osjećaj jeze. 

    Na kraju ovaj film vam ne daje sve odgovore, ostavlja mogućnost i nekog novog nastavka, neke nove priče, ali vam zato nudi logičan slijed direktno na originalni Omen iz 1976 godine, za koji ukoliko niste gledali ranije dobiti će te želju da ga odmah pogledate. 

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala