Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Podmornica smrti

1
  • #1
    0 0

    postova:8
    stonefantom @ 5.11.2021. 21:05

    film je ok ali ovo s jezicima je smiješno, rusi pričaju malo engleski malo ruski ne znaš ko je čiji ...

  • #2
    1 1

    postova:605
    robertini @ 5.11.2021. 23:04

    Ma što Ok?

    Film je teško sranje, tipa evo sad će akcija, samo što nije ili barem neki zanimljivi zaplet....BUT.....malo kurca! Šlepanje na Lov na crveni oktobar  JUST DOESN'T DO IT FOLKS!! 

    Ovaj film je kao jelo bez dobrog začina, žena bez dobrih sisa, auto bez dobrih felgi...GET THE PICTURE?

    Butler stalno izgleda kao da ima zatvor tjedan dana, a Oldman je....well....uškopljen

  • #3
    0 0

    postova:208
    jeremiah @ 28.2.2024. 19:52
    "Duboko pod Arktičkim oceanom, Joe Glass, kapetan je američke podmornice Hunter Killer koja vodi potragu za američkim plovilima u nevolji. Kada otkrije da međunarodnom miru i svjetskom poretku prijeti tajni ruski vojni udar, s posadom i domovinom na kocki, kapetan Glass mora okupiti elitne trupe američke ratne mornarice Navy SEALs kako bi spasili otetog ruskog predsjednika, ušuljali se u neprijateljske vode i spriječili treći svjetski rat" Pa kad ovaj sažetak samo pročitaš, nema stvarno apsolutno nikakve potrebe pogledat film da bi čovjek došao do zaključka da je zanimljivije gledat rast cvijeća ili širenje hrđe na autu
1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala