Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Roman J. Israel, Esq.

1
  • #1
    2 0

    postova:1091
    yuma @ 27.12.2019. 10:35

    Moglo je i trebalo puno bolje. Imamo vrlo zanimljivu priču koja je prilično aljkavo ispričana, imamo potencijalno zanimljivog lika koji je u početku predstavljen kao genije, kroz film ga i dalje svi doživljaju kao genija, a zapravo scenarij vodi ka tome da ga se proglasi potpunim idiotom. Moglo bi se raspravljati o tome da je on genijalac koji je ujedno i potpuno lud, kad on ne bi dobivao prostor apsolutno i na ljubavnom planu i na poslovnom planu, stoga je sve to zapravo bućkuriš gdje se pitaš o čemu se tu zapravo radi i na čemu se temelji ta vrlo snažna i inspirativna priča (koju BTW također treba djelomično pretpostaviti jer je stalno obavijena velom tajne, skupa s debelom aktovkom koju lik svuda nosi.) Do kraja filma već me potpuno boli briga i za njega i za sve skupa. 

    Gluma dobra, C. Farrell je sporedan ali vrlo dobar i potpuno drugačiji od svojih dosadašnjih uloga, dok je Denzel po ne znam koji put samo jedan sje***ni crnac izgubljen u masi ljudi, nepravde i čemera. 

    Film se može pogledati ali ne očekivati previše... 

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala