Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Instant obitelj

1
  • #1
    0 0

    postova:507
    pandaboy @ 17.10.2019. 22:23

    Izgleda poput tipične moderne komedije, i u neku ruku i je, ali ima srce i dušu.

    Da, radnja je jako predvediva, prepuno je klišeja i sve je „holivudizirano“ i ponekad jako otrcano (posebno završetak)...

    Međutim, ima par stvari po kojima kao moderna holivudska komedija odstupa od ostalih. Tematski je drugačija jer nije romantična priča. Obuhvaća ozbiljne teme te je velikim dijelom film više dramski nego komedija.

    Svidio mi se prikaz perioda „medenog mjeseca“ nakon posvajanja i postepeni prijelaz u ozbiljnije probleme, a isto tako su mi se svidjela razna pitanja o odgoju i odnosu između biološkog i posvojiteljskog roditeljstva kojima je film prožet.

    Djeca imaju svojih više i manje simpatičnih trenutaka ali film dobro objašnjava pozadinu njihovih postupaka i uvijek je lako razumijeti njihovo ponašanje bez obzira koliko problema izazvali. Uz to, mali/mladi glumci koji su bili u ulozi posvojene djece su mi svi bili odlični u svojim izvedbama.

    Ne bih rekao da je smiješan koliko dirljiv. Film pliva u moru klišeja i na kraju, kako to bude s takvim komedijama, problem bude prilično jednostavno riješen, ali unatoč svemu, mislim da bi malo gledatelja ostavio ravnodušnima. It's just so damn sweet...

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala