Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Max Manus

1 2 3
  • #1
    0 4

    postova:128
    key @ 26.8.2019. 5:04

    Rijetko dosadan visokobudzetni i ideoloski propagandni uradak gospodara svijeta koji trazi odgovor na pitanje da li je vlada koja protiv volje naroda pusta preko granice ilegalne migrante da silovanjima, ubojstvima i kriminalom opcenito sire "mir, ljubav i toleranciju", takodjer kvislinska? Odgovor: pa naravno da nije jer je antifasisticka!  A antifasisti su svi oni koji rade po nalogu medjunarodnih bankara koji posjeduju sve vlade ovog svijeta, osim nekolicine njih koji im ne zele predati svoje narodne banke kao Iran npr.

    Vrsiti diverzije sa smrtnim posljedicama prema okupacijskim vojnicima znaci biti odgovoran za njihove krvave odmazde nad nevinim civilnim stanovnistvom. To je takodjer antifasizam (Lipa pamti).

  • #2
    3 1

    postova:2532
    bearfoot @ 26.8.2019. 11:20

    key@, gusto dosadan ideološki proser od komentara...

  • #3
    0 3

    postova:128
    key @ 26.8.2019. 11:43

    Kad mi to kaze glavni forumski inkvizitor mizernog znanja, zaduzen za odrzavanje smrada (negativne selekcije) u ovoj septickoj jami, bezbroj puta dokazano jedan od najneinteligentnijih forumasa, onda to ima svoju tezinu kao i njegov adhominem post.

  • #4
    1 1

    postova:2532
    bearfoot @ 26.8.2019. 14:00

    ma daj, jedan od!? valjda naj...!Poljubac

  • #5
    0 3

    postova:128
    key @ 26.8.2019. 14:24

    Ne, ta titula pripada onoj sveznajucoj brainwashed antifi koja gleda filmove na radnom mjestu. Ti, ona forumska hijena i njen copor trolova ste odmah do njega.

  • #6
    4 1

    postova:507
    pandaboy @ 26.8.2019. 14:32

    ajde de, pa sigurno je i onaj lik koji se redovito vraća na portal s raznim promijenjivim nickovima kako bi mogao kukati da cijelo vrijeme gleda loše filmove isto tu negdje u toj utrci Šuti

  • #7
    1 4

    postova:128
    key @ 26.8.2019. 14:42

    Panda je jedan iz tog copora. Sad ce doc i drugi.

  • #8
    3 1

    postova:507
    pandaboy @ 26.8.2019. 14:46

    Joj ne pravi se da ti nije draga naša pažnja :) Ne bi inače stalno dolazio ovdje, tu si među kolegama trolovima, i ti si naš član čopora koliko god se ti pravio da nas ne voliš, ali mi tebe volimo!

  • #9
    2 1

    postova:1962
    aya @ 26.8.2019. 14:51

    Ja sam zbunjena, jesam li ja sveznajuća brainwashed antifa ili forumska hijena??? Srami se Jer, ako sam ono prvo, onda sam, kao ponosna desničarka, duboko uvrijeđena. Plazi jezik

  • #10
    0 4

    postova:128
    key @ 26.8.2019. 15:01

    Zasto vi koji ovdje predstavljate forumsku policiju, visite tu ko lusteri i svakom ste loncu poklopac, ne ustanovite virtualnu nagradu za trola mjeseca? Bodovali bi se off topic postovi i kolicina gluposti u njima. Samo na ovoj temi Panda bi vec skupio 50-60 bodova (10 po nebulozi) I dodatni bonus od 20 bodova po off topicu. Za dva tjedna ne bi ga vise Ni copor mogao nadmasiti. Nek se covjek veseli, barem je u necemu uspjesan.

  • #11
    3 1

    postova:1962
    aya @ 26.8.2019. 15:04

    Imam bolju ideju! Zašto ne ustanovimo virtualnu nagradu za forumaša s najvećim brojem profila? Npr. karakteran, alexije, alexije_2, clauden, hugs, fdrfd9, dack, prema, logar, key....nastavi niz.

  • #12
    0 2

    postova:128
    key @ 26.8.2019. 15:21

    Uzaludan bi ti bio trud. Ne bi na svim tim profilima skupila ni boda za trolanje, ali samo vas troje na ovom topicu imate zajedno zasad preko 200 bodova.

    Pa pogledaj samo prvi post, sav trust mozgova koje copor ima na raspolagamju nema intelektualni kapacitet da razumije napisano, a kamoli da napise nesto tako smisleno, zato i trolate jer za drugo niste sposobni.

  • #13
    3 1

    postova:507
    pandaboy @ 26.8.2019. 16:04

    Pa pogledaj samo prvi post, sav trust mozgova koje copor ima na raspolagamju nema intelektualni kapacitet da razumije napisano, a kamoli da napise nesto tako smisleno, zato i trolate jer za drugo niste sposobni.

    Pa i gledamo prvi post:

    Rijetko dosadan visokobudzetni i ideoloski propagandni uradak gospodara svijeta koji trazi odgovor na pitanje da li je vlada koja protiv volje naroda pusta preko granice ilegalne migrante da silovanjima, ubojstvima i kriminalom opcenito sire "mir, ljubav i toleranciju", takodjer kvislinska? Odgovor: pa naravno da nije jer je antifasisticka!  A antifasisti su svi oni koji rade po nalogu medjunarodnih bankara koji posjeduju sve vlade ovog svijeta, osim nekolicine njih koji im ne zele predati svoje narodne banke kao Iran npr.

    Vrsiti diverzije sa smrtnim posljedicama prema okupacijskim vojnicima znaci biti odgovoran za njihove krvave odmazde nad nevinim civilnim stanovnistvom. To je takodjer antifasizam (Lipa pamti).

    Evo ja priznajem da ne znam što znači npr. "rijetko dosadan"...znači da je prilično zabavan film?

    A i ovo mi nije naj jasno:

    Uzaludan bi ti bio trud. Ne bi na svim tim profilima skupila ni boda za trolanje, ali samo vas troje na ovom topicu imate zajedno zasad preko 200 bodova.

    Pa da...ni nebi skupila bodove, valjda bi ih ti skupio?

    Samo na ovoj temi Panda bi vec skupio 50-60 bodova (10 po nebulozi) I dodatni bonus od 20 bodova po off topicu.

    Za nebulozu razumijem, slažem se, ali gdje su off topici, vidim jedan, samo jedan..to mi ne daje više od 30 bodova :/

  • #14
    2 1

    postova:1094
    yuma @ 26.8.2019. 23:34

    Key, evo da ti kažem, na 3. tvojem retku sam si pomislila "pa nije valjda... Još jedno sranje od komentara", a na 4. sam si lagano bljucnula u usta. Baš si me zaribao, al ajde, ideš na popis dosadnih laprdala, uz bok svim ostalim dosadnjakovićima koji bi i Pinokia povezali s partizanima migrantima, ustašama, komunjarama I svim tim temama. Evo, toliko si dosadan da ni pisanje o tvom pisanju ne može biti ne dosadno.. 

  • #15
    1 1

    postova:128
    key @ 27.8.2019. 8:59

    100 eura svakom pripadniku copora koji uspije napisati argumetiran post.

    Negativna selekcija je ovdje iscupala znanje s korijenom, forum je postao svratiste polupismenih uhljeba, frustriranih kucanica, neobrazovanih i nenacitanih nitkova koji ovdje adhominem uvredama nastoje prikriti svoje neznanje kada se prepoznaju u napisanom.

1 2 3
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala