Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Osvetnici: Završnica

1
  • #1
    0 3

    postova:216
    bureq @ 30.4.2019. 0:29

    Ufff kakav film... da traje jos duze bilo bi jos bolje :D film traje nesto vise od 3 sata a radnja i akcija ne staju ni sekunde. Film je tako dobro napravljen da ga je steta gledati kod kuce Osmijeh

  • #2
    6 0

    postova:69
    magdalenamarija @ 30.4.2019. 10:57

    Meni je osobno Infinity War bio puno bolji čisto zato što je bilo napetije, nekak se sve odvijalo brže i "epskije". Dobar je i ovaj film, ne kuži se toliko da traje 3 sata, al definitvno mi fali "aktivnijih" scena. Svi umiru od sreće kako je film nešto najsavršenije ikad, a realno je samo dosta dobar. 

    No, lijepo su zaokružili cijelu priču, samo nije ona epska završnica kakvoj sam se nadala. 

  • #3
    0 3

    postova:216
    bureq @ 30.4.2019. 14:15

    Morao je trajati toliko zbog broja likova :) film mi je odlican zbog tog zaokruzivanja cijele price koja traje preko 10 godina a onaj kraj je tako dobro napravljen. Mislim na borbu u kojoj ne znas gdje bi gledao koliko stvari se dogada i kako je to sve dobro napravljeno. Sad me bas zanima sto ce napraviti nakon novog Spidermana... pitanje je jel moze bolje od ovoga

  • #4
    6 4

    postova:11
    goodtoknow @ 1.5.2019. 1:05

    Očaj očaja.

  • #5
    1 5

    postova:1
    marina89 @ 1.5.2019. 9:45
    Super
  • #6
    2 2

    postova:2527
    bearfoot @ 9.5.2019. 9:33

    svakako ću morati film odgledati još koji put...previše je tu svega i svačega, puno pitanja mi se vrzma po glavi, iako se bojim da mi dodatna gledanja neće dati odgovor, a opet nema smisla tražiti smisao u takvoj vrsti filma...petljanje s vremenom uglavnom loše završi po priču i likove, i čini mi se da je i ovdje takav slučaj, ali znao sam da će to biti jedini način da se se sve "vrati na staro" pa sam se pripremio na logičke propuste...kapetanica marvel nikako mi nije legla kao dio ekipe niti ju tako doživljavam, a i izbor bezlične glumice je promašaj...infinity war je svakako bolji film, u svakom pogledu, ali budući je ovo "kraj" priče razumijem uvjetovanost...  vjerujem da će se "priče" i likovi nastaviti dalje jer ipak je zabavno sve to gledati...

  • #7
    3 2

    postova:228
    atlantiday @ 1.9.2019. 14:02

    Film toliko razvučen, na momente stvarno naporan, bez ikakve napetosti u radnji, neke nezizvjesnosti... Na kraju promatram završnu borbu koja traje i traje u nedogled, nikako shvatiti da sva ta ekipa good guys nije u stanju srediti jednog Thanosa i čisto mi je svejedno tko će umrijeti... 6/10

  • #8
    1 1

    postova:1
    miky0 @ 13.11.2021. 22:18
    Ja film ništa nisam skužija, nije do filma nego do mene, jer sam zaspao nakon prve scene...Zna li se šta di su nestala dica i žena onom liku od početka 🤔
  • #9
    2 1

    postova:517
    svrljozvrljo @ 14.11.2021. 9:23

    ....meni smeta što su zapostavili super miša, atomskog mrava, inspektora masku,čovjek slona i grizzly adamsa, eto.

  • #10
    1 1

    postova:605
    robertini @ 14.11.2021. 14:01

    Zna li tko što se desilo na kraju Iron manu i Cpt Americi??
    Pokušavao sam ovo gledati, ali je jeeeebbbbbbbbbbeeeeeeeeennnnnnnoooooooooo B O R I N G!! Viče

    Btw, zašto od pamtivijeka Hulk poznat kao The Beast i Wild One, ovdje liči na šmokljana koji se prejeo špinata ili blitve pa pozelenio, zašto je Thor postao takva pičkica....itd., a da da dobiju i druge nazovi dramske uloge. BUT WAIT, to su inače priznati glumci, so, WTF sa onim preglumljivanjem....

  • #11
    1 1

    postova:66
    bolinjero @ 14.11.2021. 15:04

    Bearfoot je jedan od najboljih ovde što se tiče komentarisanja. Svaka čast! Retko kad je omanuo što se nekog filma tiče.

  • #12
    0 0

    postova:2527
    bearfoot @ 14.11.2021. 15:09

    ma kad sam to omanuo, sunce ti jebem????!!!!!! kad??? da čujem!!!!!!

  • #13
    1 1

    postova:66
    bolinjero @ 14.11.2021. 15:25

    Iskreno, sad se ne mogu setiti, a čim se ne mogu setiti znači da film nije nešto ni bio bitan. Inače, ja imam nagradu od svog komšiluka za najboljeg filmskog kritičara, i kad vidim par vas ovde koliko znate o filmu, dođe mi da komšiluku vratim nagradu. Al u pitanjnu su pare pa mi se nagrada i ne vraća.

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala