Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Strah u šumi

1
  • #1
    0 0

    postova:1091
    yuma @ 5.9.2018. 20:55

    Može li please još netko pogledat ovaj film pa da skupa s njim/njom dođem do rješenja ovog neobičnog filma?!? Zasad , dok ga ne shvatim, dajem 6-icu za trud :-D

  • #2
    1 0

    postova:1091
    yuma @ 7.9.2018. 10:29

    Malo ćemo spustiti ocjenu, na 4,5, nešto sam pročitala o filmu pa su mi neke stvari sjele na mjesto. Evo komentara:

    Priča je prenategnuta, odnosno ne volim kad se previše stvari ostavi na maštu gledatelju. Razlog tome je što onda doista ne moram gledati film; bilo bi mi dovoljno pogledati prvih 10-15 minuta i dalje si zamisliti tijek radnje. U ovom filmu to stvarno ne bi bio problem, jer početak je prilično intenzivan, sugestivan i poželiš pogledati film.

    Kroz radnju pretpostavljaš o čemu se radi, međutim, ovo je bućkuriš pa kad misliš da si shvatio neka iduća scena te razuvjeri. To ne bi bio problem i odlike su vrhunskih trilera i kriminalističkih filmova argumentiranost, dosljednost u radnji i mogućnost obrazlaganja svega u najmanje detalje. U ovom slučaju toga nema pa na kraju ostaje mnogo upitnika, jer ako posložiš ovaj dio priče, onda se drugi ne uklapa.. Nešto kao rubikova kocka; složiš jednu stranu, ali druge su u rasulu - to tako ne bi trebalo biti jer takve filmove može snimiti svatko. 

    Ja sam shvatila samo osnovnu poantu filma, a to je da je 

    A najveće pitanje mi je: zašto je ovaj film snimljen i koja je njegova poruka? Nisam našla poruku, baš nikakvu. Jedino mi je ugodno popunio vrijeme dok sam peglala i na trenutak me zaintrigirao i potaknuo moju znatiželju. Al bilo je to iskustvo onome kad ti sline procure na bombonjeru bez slika, a kad otvoriš, unutra neki pokvareni ružni bomboni...

    Glumci su, ipak, vrlo dobri, najmlađi glumac je super! Prekrasna je kamera, eksterijeri...

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala