Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Solo: Priča iz Ratova zvijezda

1
    2 3

bureq @ 6.6.2018. 22:38

Meni je ovo najbolji film od ovih novih Star Wars filmova. Napokon su se sjetili napraviti Star Wars film bez zvijezde smrti... u filmu su super napravljene scene s vlakom i svemirskim brodovima ali jos mi uvijek nije jasno zasto koriste kostime kao iz onih prvih star wars filmova i super debilne modele svemiraca

2 2

rorschach @ 8.6.2018. 8:43

Ubili su mističnost lika Han Sola.

Ušao sam u kino sa 0 očekivanja i dalje sam izašao apsolutno razočaran, niti ne mogu opisati koliko mi je žao što sam ovo išao gledati.

Što se tiče pozitivnih strana filma, svidio mi se casting, Alden kao Han nije loš a Dong Lover kao Lando je odličan, efekti su naravno na razini, i da - Bethany kao Dryden je isto odličan, Emila Clark i cijela priča oko nje je glupa i nepotrebna.

Ukratko, ako volite prvotne filmove, i mitologiju oko Han Sola, zaobiđite ovaj film u velikom krugu.

1/10

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)

Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2018 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - mojtvportal.si Moj TV - TV Program za 200+ kanala