Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Moj Blind Date

1
  • #1
    0 0

    postova:1091
    yuma @ 26.3.2018. 15:20

    Film me oduševio.

    Glumci su fenomenalni! Glavni glumac je odradio vraški težak posao (vidjeti i odglumiti slijepu osobu koja se pravi da vidi, ali povremeno pogriješi je vraški težak posao!), a njegov najbolji frend je još i bolji!

    Humorna drama s vrlo fino izbalansiranim gorko-slatkim segmentima, jako dobar humor, zabavno, poučno, nepredvidljivo, napeto i emocionalno nabijeno filmsko iskustvo!

    Film se gleda u jednom dahu, a činjenica da je scenarij utemeljen na istinitom događaju sve to čini znanstvenom fantastikom jer taj tip je očito bio nadričovjek! Takvo što izvesti je nepojmljivo, a priča nadahnjuje... 

    8,7/10 i to samo zbog lošije odrađenog dijela u kojem se 

    Ali s obzirom da je ostatak filma sjajan i ovi kiksevi su kompenzirani sa stvarno dobrim stvarima, neću mu staviti slabiju ocjenu. 

    Film mi je toliko dobar da sam s nestrpljenjem čekala sjesti nekoliko dana nakon gledanja napisati mišljenje i preporučujem ga (koliko je moguće da se njemački film skoro reprizira Plač )...

  • #2
    0 0

    postova:1091
    yuma @ 26.3.2018. 15:25

    Još nešto bih istaknula: nemojte gledati trailer niti čitati kratki sadržaj (ja nisam); jednostavno pogledajte film. Sad gledam i čitam i kužim da mi ne bi bio toliki užitak gledanja da sam znala kojim tijekom će se sve odvijati (u opisu je otkriven tijek radnje više od pola filma...) Neodlučan

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala