Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

The Circle

1
  • #1
    0 0

    postova:108
    lukas abramović @ 18.9.2017. 13:19

    Ovo sam samo zbog Emme išao gledat, ali bez obzira na nju, film je toliko dosadan da bi bilo zanimljivije gledati boju kako se suši na zidu.

  • #2
    0 0

    postova:517
    svrljozvrljo @ 18.9.2017. 20:09

    Meni je film ok,ali se vidi da priča, osim što kritizira ,hvali, kudi ,svekoliki napredak društvenih mreža, nema završnu riječ .Tj nije dorečen stav autora....ako ga i ima? 

  • #3
    0 1

    postova:422
    jana_banana @ 11.11.2018. 21:18

    totalno razočarenje - čitala knjigu kojoj sam dala malo milosti, jer je vidljivo napisana za ekranizaciju - čak što više - potencijalni hit.

    no - rijetko dosadno, mrzim to što mi je emica totalno bezveze - nit smrdi nit miriši - kraj zbrljan - nema napetosti ni sekunde... da ne duljim - uz najbolju volju 4/5 od mene. poklonjeno - jer sam dobra duša :)

  • #4
    0 0

    postova:242
    smarkovi @ 18.6.2019. 7:31
    Ima i pametnije potrošiti vrijeme nego pogledati ovaj film
  • #5
    0 1

    postova:348
    masina @ 10.8.2021. 15:40
    Bez obzira na sam film tema filma je realan pogled na buducnost i kako ce otprilike sve izgledati u buducnosti. Samim izumom interneta i drustvenih mreza kao sto je facebook i ostali privatnosti je sve manje a komplentna transparentnost svakog pojedinca na svijetu stvara asimilaciju u jedno “perfektno” drustvo koje se zove utopija, a ja licno imam naziv za to drustvo- neo komunizam! Znaci ako zelite takvo drustvo, zaboravite na pijanke, tulume, sex na cudnim mjestima, bjezanje u prirodu radi odmaranja mozga, premlacivanje zene i djece itd... Ah, buducnost je svijetla, narocito ako se zagledas u usijani vrh dzointa 😜😝
1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala