Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Planet majmuna: Rat

1
  • #1
    2 4

    postova:20
    butch @ 22.7.2017. 13:32

    napokon nesto dobro u 2017.  -  osvjezenje nakon svih pizdarija ove god. 

  • #2
    4 1

    postova:2527
    bearfoot @ 30.7.2017. 18:44

    ovaj film dokazuje da manje može biti više...odlična sf drama, iznenađujuće socijalno angažirana,  potpuno zaokružena priča s ovim trećim filmom, pravocrtno rastuće kvalitete...iako zamjeram mlaku kulminaciju, spor i razvučen dio pred sam rasplet, odličan je ovo film, dublji nego bi se očekivalo...

  • #3
    3 1

    postova:542
    leon123 @ 8.11.2017. 10:33
    Odlican zavrsetak savrsene trilogije.Ovaj mi je dio najbolji.Andy Serkis je odlicno uradio posao,kao i Steve Zahn koji je utjelovio presmijesnog majmuna.Usput film je vrlo dubok ,moram priznati da sam na kraju skoro plakao na necu reci sta da ne odam kraj. 8.7/10
  • #4
    3 0

    postova:507
    pandaboy @ 29.1.2018. 21:48

    Imam predrasude kada su u pitanju remakeovi, prequel i spin-off filmovi. S obzirom na kvalitetu i količinu takvih isforsiranih uradaka koje danas dobivamo, smatram tu sumnjičavost opravdanom. 

    Ipak, ovom prequel triologijom sam bio ugodno iznenađen, a pogotovo ovim filmom koji je njen vrhunac. Ima nešto zanimljivog u prikazu kako majmuni postaju humaniji od ljudi, znajući kako će se ponovno ta narav preokrenuti u orginalu iz 60-ih. Ne mogu reći da me pomisao na „Schindlerovu listu“ ili „Apokalipsu danas“ s majmunima ne nasmije, no zaista je riječ o dobrom blockbusteru koji je čak na trenutke i dirljiv. Također, efekti su izvanredni.

    Slažem se s bearfootom, ovaj film je dublji nego što bi se očekivalo, i dokaz da blockbuster nekad može biti ipak nešto malo više od prosječnog time-wastera.

  • #5
    1 1

    postova:4
    gogo75 @ 21.9.2018. 15:46

    Vrlo dobar film nadam se da ovaj "završetak" trilogije nije kraj nego da če se dogodit i daljni nastavak ove priče.Cool

  • #6
    0 1

    postova:2916
    gorlock @ 13.2.2022. 9:40

    "Apes together strong" 

    Što dodati, osim složiti se sa dosad napisanim doista odličan SF film. 

    Woody Harrelson briljira u ulozi po meni ulozi glavnog negativca. 

    Lako je stopiti se s pričom jer ima mnoge elementa današnjeg društva. 

    Andy Serkis koji je utjelovio Ceasara briljira uz pomoć računalne animacije dakako. 

    Ukupan dojam za sva tri filma - odličan, a ovaj treći usudio bih se reći remek djelo. 

  • #7
    1 1

    postova:95
    noclass @ 16.2.2022. 7:37
    Potpuno se slažem sa pandadečkom, kada čujem da se uz neke legendarne i meni osobno drage nalove uz koje sam odrastao počnu vezati izrazi poput prequel, sequel ili spin-off meni pozli. Tako je bilo i ovoga puta kada sam to čuo no međutim ostao sam vrlo ugodno iznenađen. Cijela trilogija je uistinu izvanredno odrađena i svakako preporučam pogledati.
  • #8
    0 3

    postova:37
    rekmi222 @ 6.8.2023. 0:15
    Koja dosada od filma! Užas! Skoro kao Gospodar prstenova, ako ne i dosadnije. Cijela trilogija je bez veze, barem meni. Zadnje dobro je ono s Mark Wahlbergom i to je to..
1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala