Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Spider-Man: Povratak kući

1
  • #1
    1 1

    postova:216
    bureq @ 18.7.2017. 22:48

    Dosta dobar film, svakako pogledati!

  • #2
    1 0

    postova:271
    sebulba @ 23.7.2017. 13:36
    Dobar dobar, stovise odlican u odnosu na ona dva zadnja smeca sa garfieldom.cijeli film tece glaatko bez dosadnih dijelova, svi glumci su kliknuli I nemam vecih zamjerki.
  • #3
    1 1

    postova:108
    lukas abramović @ 28.7.2017. 22:04

    Iznadprosječno dobar film...onakav kakav i treba biti kada je riječ o MARVEL Cinematic Universe.

    Radnja je sasvim korektna, humor može proći (nije ni do koljena humoru iz Guardians of the Galaxy), jedino mi je žao što Spider-Man i Iron Man nisu surađivali u nekom većem okršaju, no to ćemo sigurno vidjeti u sljedećim Avengersima. Nakon upoznavanja sa novim Spider-Manom u zadnjem Kapetanu Americi i ovog filma, Spider-Man je sada totalno spreman za Avengers: Infinity War.

    Još od izlaska filma Kapetan Amerika: Građanski Rat, mnogo se po internetu špekuliralo tko je dosad najbolji Spider-Man. Pa iako Holland svoj posao radi odlično, meni još ipak za nijansu bolji Maguire iz prve Spider-Man trilogije (A Garfielda sam već odavno zakopao u rovove.) Holland ima tu fizionomiju, taj humor i to Spidey cerekanje da iznese tu ulogu ali znate kako se kaže, "prvo se uvijek najbolje pamti". Ja bih to ovako rekao: Maguire je najbolji Spider-Man, Holland je najsimpatičniji.

    Sada treba čekati još da MARVEL zaključi Thor trilogiju sa Thor: Ragnarok i još da detaljnije obrade Black Panthera u njegovom filmu, a onda izlazi već svima nam znani Avengers: Infinity War, od kojeg očekujem da bude najbolji MARVELov ikad! Da bude za MARVEL ono što je The Dark Knight bio za DC...

  • #4
    2 2

    postova:2527
    bearfoot @ 29.7.2017. 15:03

    ovo je samo još jedan teenage bullshit movie a ne Spiderman...glupavo i nezanimljivo...ova priča oko osvetnika pokazuje znakove ozbiljnog zamora a ova "verzija spidermana" potpuno se uklapa...

  • #5
    0 1

    postova:1474
    buffalobill @ 29.7.2017. 22:28

    nsta za dodati,dobro si ga opisao,jos si bio i preblag

  • #6
    0 1

    postova:2527
    bearfoot @ 30.7.2017. 17:51

    čudi me odlična kritika na rt...jednako je prihvaćen kao i planet majmuna-rat što mi nikako nije jasno...u čudu sam...NeodlučanMršti seIznenađenNeodlučan

  • #7
    0 2

    postova:67
    o_za_odmazdu @ 28.9.2017. 14:19

    Keaton ftw .. Cool

  • #8
    0 2

    postova:542
    leon123 @ 18.7.2018. 0:13
    Pravo ljetno osvjezenje.Tom Holland je odlican izbor za ulogu Spider Mana kao i Michael Keaton za Vultura.Dobro da nisu napravili origins Spider Man movie. 9.1/10
  • #9
    1 2

    postova:1130
    mario @ 18.7.2018. 11:42

    @senilno_magare

    Ovaj novi preskače cijeli taj rookie Spiderman dio. I dalje je srednjoškolac ali u filmu je već neko vrijeme superheroj tako da odmah kreće akcija i nema onog "hoću-neću". Meni definitivno najbolji Spiderman film do sada. Kužim da ljudima prisjednu superhero filmovi, ni ja se ne bi bunio da dobijemo par drugačijih ljetnih blockbustera a ne samo nastavke.

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala