Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Alien: Savez

1
  • #1
    2 0

    postova:2527
    bearfoot @ 27.6.2017. 12:32

    osim vrhunske produkcije, sve ostalo, radnja, likovi... trećerazredno...žalosno na što je alien spao

  • #2
    0 0

    postova:186
    boatenga @ 28.6.2017. 3:16

    A čekamo pristojan torent..

    Negdje sam pročitao, onako preko oka, da je film lošiji od Prometheus-a..

    Pa gdje će lošije od toga..

    LoL

    No, dobro..Kako rekoh, na čekanju..

    Edit:: Nenad Polimac u jutarnjem napisao..

  • #3
    0 0

    postova:66
    mightywez @ 12.8.2017. 13:51
    Pogledao ga jučer, nije loš. Možda bi likovi trebali biti malo više dorađeni inače sve ostalo je ok. Ja bi mu dao 7/10
  • #4
    0 0

    postova:216
    bureq @ 15.8.2017. 0:46

    Jedino sto valja u filmu su efekti, glumci solidni ali film je jako los. Pocetak je ok ali kada krene radnja sve pada u vodu... jako lose a moglo je biti odlicno :(

  • #5
    1 0

    postova:2916
    gorlock @ 8.4.2018. 18:31

    Ja bih rekao da je bolji od Prometeusa, osobito prvi dio filma kada je radnja čisti SF, nema veze sa hororom i to dobar SF.

    Cijeli film malo podjeća na Zvjezdane Staze - koncept priče, međutim u drugom dijelu filma kada ekspedicija slijeće na neistraženi planet, tu film postaje predvidljiv i pomalo dosadnjikav..... 

    Ono što ovaj film čini posebnim je da i oni koji nisu gledali Aliena i sve ostale nastavke, mogu bez problema pratiti film i njima će možda biti odličan. 

    Pitanje svih pitanja je da je ono što je zlo i neobjašnjivo, do sada je bilo za sve što ne znamo da dolazi iz svemira osim u religij - dolazi iz pakla..

    No, tko je stvorio robota - čovjek ili ... ,

    tko je stvorio čovjeka i može li robot biti stvoritelj pitanja su kojima se bavi ovaj film....

    Odakle su došli ljudi i gdje će završiti....... 

    Uglavnom ocjena isključivo za ovaj film po meni je 7/10

  • #6
    0 1

    postova:6
    selen77 @ 15.6.2018. 7:47

    Tak sam bila vesela što je izašao novi Alien, s obzirom da volim prethodne nastavke. I onda razočaranje.

    Trebali su ga nazvat Prometeus 2, pa se ne bih toliko veselila filmu. Ne sjećam se prvog dijela Prometeusa, nije mi ni on bio nešto, valjda mi zato izašao iz glave, a nadam se da će i ovaj čim prije.

    Film mi je bio teški smor, dosadan, alieni 0 bodova, radnja li-la, glumci dosadnjikavi. 

  • #7
    0 0

    postova:7
    grom_i_pakao @ 15.1.2022. 18:29

    Kots Straal GIF - Kots Straal Spugen GIFs

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala