Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Brzi i žestoki 8

1
  • #1
    0 5

    postova:1
    raka @ 4.5.2017. 10:35

    hejjjj moze li mi neko objasniti kako ovo funkcionise?Kako gledati Filmove?

    Hvala

  • #2
    3 1

    postova:507
    pandaboy @ 4.5.2017. 11:12

    Probaj se odjaviti pa ponovno prijaviti/registrirati...i pozorno čitaj

  • #3
    0 6

    postova:1
    izet_omazic @ 5.5.2017. 20:31

    Kako da pustim film?

  • #4
    3 4

    postova:108
    lukas abramović @ 30.5.2017. 13:04

    Dobro ukompinirano da je dostojan nastavak sedmog dijela...

    Charlize je nevjerojatna, Statham je puno veća faca nego u prošlom dijelu, priča ima smisla, nedostatak Paul Walkera se jedva osjeti, u svakom slučaju, iznadprosječno dobro...

  • #5
    3 2

    postova:20
    butch @ 1.7.2017. 21:17

    ne znam jesam li upravo gledao transformere ili brze i zestoke..... tragedija od filma

  • #6
    3 3

    postova:11
    goodtoknow @ 5.7.2017. 0:55

    šta pohlepa i želja za zaradom napravi od vrlo dobre franšize.. očajan film, wannabe smiješan, a smiješan je jedino u situacijama sa stathamom na kraju filma (što je kontradiktorno samom filmu jer statham dosad nije bio prikazivan nimalo smiješnim), a scene s romanom koje su bile smiješne dosad, sada djeluju usiljeno i ne toliko smiješno kao u dosadašnjim serijalima. film obiluje tolikim nerealističnim scenama (što je već uobičajeno postalo za fast and furious franšizu) i nije toliko za prigovarati s obzirom da se radi o filmu, ali pretjerali su, stvarno. bilo to možda samo moje mišljenje ili ne, ovaj film ne spada u kategoriju sci-fi da mogu gutat takve stvari u toj mjeri. ostao sam razočaran nakon filma, nadam se da je ovo kraj serijala jer kako su krenuli, nakon petice-donekle i šestice, sve gore i gore.samo bojim se da ćemo ih gledati i narednih godina.

  • #7
    4 3

    postova:1130
    mario @ 8.7.2017. 2:31

    Koje razočaranje. Prije su mi bar likovi bili simpatični a sad ih jedva mogu smislit., baš su mi nekako cringy, čak mi je i akcija too much.

  • #8
    0 0

    postova:208
    jeremiah @ 24.4.2022. 15:59
    Sedmica mi je puno bolja od osmice. Jedva čekam devetku. Nadam se da nikad neće prestat snimat nastavke doklegod je ljudskog roda
1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala