Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Prizori iz bračnog života

1
  • #1
    0 2

    postova:392
    samuraj @ 2.3.2017. 12:59

    U obliku mini serije koja će početi s prikazavanjem od večeras nisam gledao, ali sam gledao skraćenu verziju 170 minutnog filma. Za mene najbolji film na temu braka ikad snimljen. U filmu ( za seriju neznam ) koliko se sjećam pojavljuje se manje od deset likova i to samo dvoje glavnih likova pojavljuju se u više od jedne scene. Također i s lokacijama snimanja oskudjeva, svega par mjesta - kuća, ženin ured i mislim nekakva vikendica. Dakle, slobodno se može nazvati kazališnim filmom što je na kraju krajeva za Bergmana i karakteristično. S obzirom na prilično dugo trajanje, lako se može učiniti kao nešto dosadno. I ja sam isto tako mislio, ali sam se na kraju ugodno iznenadio. Dvoje glavnih glumaca su perfektni, Liv Ullmann mi je jedna od ponajboljih glumica. 

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala