Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Elle

1
  • #1
    2 0

    postova:392
    samuraj @ 5.1.2017. 19:18

    Inače imam jako malo iskustva s Francuskim filmovima, neznam ni sam zašto ih stalno izbjegavam. Ovo sam odlučio pogledati i ostao vrlo pozitivno iznenađen.

    Priznajem, stekao sam pogrešnu percepciju kada sam pročitao o čemu se film radi. Mislio sam bit će puno i previše emocija, depresije i već uobičajene mračne atmosfere. No nije bilo tako. Ovaj film pravo je osvježenje u moru novih filmova koji samo kopiraju jedni druge. Ovdje su na potpuno drugačiji, čak pomalo i bizaran način prikazane neke stvari. Ima tu svačega: napetosti, humora, ironije, vrlo zanimljivih i netipičnih dijaloga. Likova ima puno i usprkos tome ne guše radnju i svaki od njih ima jasnu i smislenu svrhu, a i odlično su razrađeni. Film je odličan miks trilera, crno humorne drame i psihološkog filma. Glavna glumica je fenomenalna, a i ostali su odlični.

    Zasada mi se ovaj film najviše svidio od svih što sam gledao iz 2016, iako ih imam namjeru još dosta za pogledati. U svakom slučaju preporuka, 9/10.

  • #2
    1 0

    postova:256
    karter @ 7.1.2017. 12:01

    Složio bih se sa samurajem u svemu. Inače francuski film zadnje desetljeće je vrlo dobar bilo je tu odličnih filmova od hanekeovih, audiardovih, kechicheovih. Većina ljudi promatra francuski film po melodramama 60ih, akcićima delona i belmonda, međutim u zadnje vrijeme možda najjača evropska kinematografija.

    Elle je surov erotski psihološki triler kakvima je verhoeven uvijek težio samo bez američkih intervencija kao u njegovim poznatijim uradcima u mlađim danima. Glavna glumica fantastična da je amerikanka imala bi zagarantiranog oscara ove godine. Slažem se za sada uz korejski wailing meni jedan od ponajboljih filmova godine. 8,5/10

  • #3
    0 1

    postova:1473
    buffalobill @ 24.2.2017. 0:41

    nazalost ne mogu se sloziti s vama ni u cemu navedenom,surovost je ovdje bamalnost ,a predvidljivost ga cini jos i jeftinim,bio mi je u stvari vrlo naporan i  dosadan,jednostavno verhoeven nije sposoban snimiti inteligentniji fim,dajem mu ocjenu 6,8
    pa lars von trier je bog za njega a nimfonanka remek djelo

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala