Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Imena višnje

1
  • #1
    1 0

    postova:1091
    yuma @ 3.11.2016. 21:11

    Film sporog ritma , skromne fabule, mršave produkcije , ali lijepe poruke i dobre glume. standardno dobar Gregurević I meni nova Đureska. Hrvatski film za strpljive gledatelje bez velikih očekivanja .  6/10

  • #2
    1 0

    postova:1091
    yuma @ 3.11.2016. 21:13

    I samo ako bi mi netko pojasnio zašto ovakav naziv filma . ..?

  • #3
    2 1

    postova:2916
    gorlock @ 3.11.2016. 21:20

    Jako lijepo sročeno @yuma

    Doista je za strpljive gledatelje. Film sa snažnim porukama.

    I meni je glumica nepoznata. Gregurević upravo tako standardno dobar, usudio bih ga se usporediti sa velikanima poput Al Pacina, koju god ulogu da glumi uvijek vjerno dočara lik, ne može ga se vezati samo za jednog lika, jer je sve dobro odglumio.

    Zašto takav naziv filma, mislim da je poruka na kraju zašt o takav naziv.

  • #4
    0 1

    postova:1091
    yuma @ 3.11.2016. 23:13

    Hvala Gorlock , trudim se što bolje pisati ;-)

    Jasno mi je zašto je višnja simbol filma i ugrađena u sam naziv, ali ne kužim naziv "Imena višnje". 

  • #5
    0 0

    postova:90
    vesna0210 @ 20.11.2017. 14:06

    Film je zaslužio sve nagrade koje je osvojio, a posebno me se dojmila gluma gospođe Đurevske. Zaista mi je žao što je umrla..Gospodin Gregurević je glumio odlično kao i inače, a pohvale zaslužuje i režiser. Scenarij ovog filma je pravo osvježenje, a film je dobio ovako nisku ocjenu baš zato što nas u ovom ubrzanom i površnom svijetu tjera da zastanemo i razmislimo o pitanjima o kojima ne volimo razmišljati. 

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala