Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Naša majka

1
  • #1
    0 0

    postova:392
    samuraj @ 31.10.2016. 2:02

    Čitajući opis radnje i neke kritike, očekivao sam bolje. Inače ovo je prvi dugometražni film redatelja koji se je kasnije proslavio trilerima i kao kod ostalih njegovih filmova koje sam gledao, režija je dobra, a priča malo manje.

    Po meni film je imao velik potencijal, dobro je zamišljen, potresan je i ima neku snagu, ima dobru poruku, donekle je zanimljiv, iako mi je puno zanimljivija priča koja se događa u prošlosti nego ona u sadašnjosti. Gluma je osrednja, neki glumci su malo ukočeni, posebno glavni. Radnja mi je jedno prvih sat vremena jako zbunjujuća, mada mi je i poslije bilo nekih nejasnih stvari. Politička situacija kao pozadina filma nije dobro objašnjena, te meni koji o tome nezna ništa dodatno je otežavalo praćenje. Sad neznam dali je stvar u meni, jer je film bio dosta kasno, a ja sam već bio malo i pospan, ali tako mi je izgledalo. Više od pola scena mi se čini nedorečeno i nekako nezavršeno. Kraj filma - bezveze, sulude slučajnosti koje nebi prikazali ni u najjeftinijim sapunicama.

  • #2
    1 0

    postova:1962
    aya @ 31.10.2016. 2:54

    U potpunosti se slažem s osvrtom samuraja. Ne volim, kada tijekom filma moram googlati da skužim gdje se točno radnja odvija i kakva je politička situacija bila u vrijeme kada se radnja događa, tko koga i zašto? Gluma me, unatoč ogromnim mogućnostima za takvu fabulu, ostavila potpuno hladnom. A kraj - što da kažem? Potpuno neuvjerljivo i bolesno.

    I da - ne znam da li sam samo ja dobrih pola filma imala problem razlikovanja majke i kćeri?

  • #3
    1 0

    postova:392
    samuraj @ 31.10.2016. 12:33

    Nisi, i ja sam više od pola filma imao problema sa raspoznavanjem da sam čak i posumnjao da se radi o istoj glumici. Zanimljivo, kada sam kasnije otišao na internet i vidio da su ipak različite, shvatio sam da u biti uopće i ne sliče. Možda mi se to učinilo zbog istog hladnog načina njihove glume.

  • #4
    0 0

    postova:542
    leon123 @ 31.10.2017. 13:52
    Meni je ovo uzasno dosadan film. Nemam riječi. 2.1/10
1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala