Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Seoski učitelj

1
  • #1
    2 0

    postova:1093
    yuma @ 9.8.2016. 0:47

    Neloš film... Ovi Česi fakat znaju znanje. Nije remekdjelo, al ima sjajnih trenutaka, a životna uvjerljivost čeških uradaka svaki put zatre nedostatke i time me osvoji ... Jednostavan film koji priča priču iz našeg susjedstva. Glavni glumac je fenomenalan. 7/10

  • #2
    0 4

    postova:1475
    buffalobill @ 9.8.2016. 9:39
    nisam ovo gledao ali nacelno ne volim ceske filmove,mislim da su oduvijek bili precjenjeni,ta njihova gnjecava ironija koja se vuce ko magla,melankolicnost,dosadni su
  • #3
    1 0

    postova:1093
    yuma @ 10.8.2016. 15:19

    Hahaha, Buffalo, tvoj komentar je negdje na tragu češkog stila kojeg prezireš, ovo kao da je izrekao neki njihov junak  Plazi jezik Dobro si to opisao, ali meni se to sviđa, najbolja češka kinematografija pleše na rubu životne realnosti i melankolične poetičnosti, ali uvijek s određenom dozom optimizma. Baš to me razvedri i spusti me na zemlju, ako slučajno iz nekog nisam bila na njoj...

    Zato je divno što smo različiti i volimo (i ne volimo) različite stvari Namiguje

  • #4
    0 0

    postova:1475
    buffalobill @ 10.8.2016. 19:48

    nisam rekao da prezirem nego da mi taj stil ne lezi,a cuj ljudi se privlace po principu slicnosti,tak da ne znam kak bi ti i ja recimo funkcionirali a i taj jezik njihov je nekako mekan,suskav,da ne kazem neku ruzniju rijec,takvi su im i filmovi,dosasni ljudi ti chesi

  • #5
    2 0

    postova:1093
    yuma @ 11.8.2016. 14:53

    Ti i ja bi eventualno opstali jednu noć, ili jedan dan. I o tom bi se susretu vjerojatno mogao snimiti film. Dobar.

    Česi su šuškavi, a ti si grintav i to ti je to 

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala