Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Straight Outta Compton

1
  • #1
    1 2

    postova:57
    clauden @ 18.6.2016. 15:51

    Iznenađujuće dobar film, mimo svih, pa čak i najoptimističnijih očekivanja. Možda malo uljepšana, više za javnost omekšana verzija života članova besmrtnog hip hop banda NWA izrežirana je vrhunski, a priča nema praznog hoda. Film godine.

  • #2
    0 1

    postova:237
    pisatel @ 1.8.2016. 19:33

    Film o začecima hiphop produkcije i naravno glavnim protagonistima iste, obavezna lektira za svakog ljubitelja old skool glazbe, koja prikazuje burno razdoblje koje se tada odvijalo...

    Pratimo priču o začetku NWA, rasipanju i sukobima pa sve do razrješenja čitave priče koja u određenom obliku i danas traje...

    Osim očito ekipom iz kvarta Compton, film se bavi i utjecajem i djelovanjem glazbene produkcije.

    Glumci su dosta solidni i iako na prvu se očekuje film koji bi htio zaraditi na dobroj priči, dosta dobro je izvedena cijela stvar, iako na trenutke prekarikirano ili pak opet preublaženo.

    Sa ovako sirovom pričom o klincima koji su kriminalni život zamijenili glazbom imam osjećaj da se moglo i bolje napraviti, no u svakom slučaju zanimljiv film koji bi privukao možda i gledatelja koji nije pretjerano zainteresiran za glavnu temu.

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala