Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Christiane F. - Mi djeca s Kolodvora Zoo

1
  • #1
    0 0

    postova:147
    mandrak @ 18.4.2016. 17:23

    .. ovaj film bi trebali prikazivati svoj omladini u školama ... u onaj ko ne povrati nanovo .. pa da vidiš kak bi se omladina drogirala ... meni je stara tutunula knjigu ko klincu vu ruke i rekla čitaj sinko nakon toga me stari odvel u kinoteku pogledat filmeka ... i mogu reći da ni trave probal nisam ... 

  • #2
    1 1

    postova:1474
    buffalobill @ 18.4.2016. 18:32
    ali ne onima u pubertetu,neki su se nakon tog filma i upecatljive bowiejeve glazbe iz berlinske faze navukli na drogu
  • #3
    0 0

    postova:147
    mandrak @ 18.4.2016. 20:07

    ne  u pubertetu nego onim mlađima .... tako je .... klincima nek im pozlije od filma ..... u pubertetu je već kasno ... već su otrovani raznim stimulansima ......Iznenađen

  • #4
    1 1

    postova:1474
    buffalobill @ 18.4.2016. 20:23
    znas kak je rekao jedan francuski knjizevnik: "pubertetlija je mjesavina cudovista i idiota" a moja stara kaze da je otisla na kamenita vrata zapalit svijecu nakon sto sam ga prezivio,ista stvar
  • #5
    1 1

    postova:147
    mandrak @ 18.4.2016. 21:07

    ... hehehe nisam imal problema s opijatima i ovisnostima al sam stvarao starcima drugu vrstu problema u vidu ''branjenja'' teritorija ulica oko kuće .... warriorsi su me bili skroz opčinili u ono vrijeme tako da su čak i plave bluze morale intervenirati da me smire ...... hahah jadni starci kad ih se sjetim kaj su sve prolaziti .... na sreću sve se dobro brzo i završavalo .... nije me dugo držalo .....

  • #6
    0 0

    postova:237
    pisatel @ 21.4.2016. 17:04

    Dosta kasno sam pogledao ovaj za svoje vrijeme dosta edukativno orijentiran i mračan film koji me osim dobro prikazane tragične priče nije posebno impresionirao sa obzirom na to da film nije više toliko zadržao dojam koji je zasigurno imao kada se pojavio.

    Sve u svemu nekako je dosta izgubio na aktualnosti unatoč atmosferičnoj glazbi Bowiea pa više djeluje kao isjećak problematike prošlih vremena, pogotovo danas.

    Sjećam se isto Warriorsa, eh taj film je na svoj čudan način u kvartovima bio dosta popularan u to vrijeme.

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala