Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Ljetnikovac na Zlatnom jezeru

1
  • #1
    1 1

    postova:1474
    buffalobill @ 27.3.2016. 13:03

    ovaj film je ostavio dobar dojam iako sam ga isao gledati s rezervom,gluma je maestralna kakva jedino i moze biti kad glume h fonda i k hepburn,e sad....

  • #2
    1 0

    postova:237
    pisatel @ 28.3.2016. 14:38

    Malo ima ovakvih filmova sa uvjerljivom obiteljskom pričom i sjajnim glumcima dobro pogođenim za te uloge, doduše Henry Fonda i kćer su možda čak mogli izvući i više međusobno dok Hepburn još jednom pokazuje odličnu glumu.

    Nije teško zamisliti da isti film sa drugim glumcima ne bi uopće funkcionirao, a i dojma sam da se ovakvi filmovi više ne snimaju sa ovako izrađenim pričama...

  • #3
    1 0

    postova:208
    jeremiah @ 28.3.2016. 16:47
    Između ostalog, baš me fino nasmijao početak filma, onaj Fondin sarkazam...
  • #4
    1 0

    postova:150
    manon @ 28.3.2016. 17:37

    Imam dovoljno godina da se sjećam svih prekrasnih filmova u kojima su glumili Henry Fonda i Katharine Hepburn. No, ovaj, snimljen u njihovim poznim danima, pravo je remek-djelo. Zaslužili su oskare koje su dobili. I Doug McKeon koji je igrao dječaka bio je jako dobar. Jane Fonda uobičajena. Uloga je ionako bila sporedna, ali Henry i Katharine su fantastični. Oni koji nisu gledali film, trebali bi ga pogledati.

  • #5
    0 1

    postova:1474
    buffalobill @ 28.3.2016. 18:22
    gledao sam danas drugi put i pratio samo dijaloge izmedju likova,ima tu scenaristickih propusta ali generalno gledano to je remek djelo
  • #6
    1 0

    postova:237
    pisatel @ 1.4.2016. 14:24

    Pa da ima određenih propusta u filmu no svejedno to ne šteti glavnoj poanti filma i u usporedbi sa razinom propusta i kvalitetom današnjih filmova nije ništa kritično da ne bi vrijedilo svakako preporučiti ovaj film bez obzira i na to koliko se nekome tema na prvi pogled činila prozaičnom.

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala