Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

U ime oca

1
  • #1
    1 2

    postova:11
    sedmaoddevet @ 2.3.2016. 21:09
    Daniel Day Lewis u ulozi života,ovo je toliko emocionalan film,da iako je na kraju pravda zadovoljena boli činjenica da je nevin čovjek prošao ovaj pakao. Svakako preporuka kao osnovu kulture da se pogleda ovaj film,nevezano za politička stajališta. Jedan od najboljih filmova u kojima je prikazana brutalnost Engleza prema ircima. Nakon filma svakako pročitati i knjigu!
  • #2
    2 0

    postova:1091
    yuma @ 2.3.2016. 22:30

    Hvala ti puno što si nam otkrila kraj filma, ganuta sam do boli...

  • #3
    0 0

    postova:237
    pisatel @ 3.3.2016. 19:46

    Po meni film je dobar zbog glume D.D.Lewisa, a sad mislim da je opće poznato kako i na koji način su se događanja u Sj. Irskoj događala i kakva je bila uloga Engleza i IRA-e u tome svemu, što se tiče te teme ima i boljih filmova.

    Svakako prikaz tragične obiteljske priče iako nekako mi je način prikaza ipak umanjio doživljaj.

    Film je dobar iako primjećujem da je dosta reklamativan i iz obogaćenog pogleda samog protagonista sniman tako da neke stvari možda nisu prikazane najlogičnije,istinito ili u punom svijetlu...

  • #4
    0 0

    postova:20
    tricksy69 @ 18.9.2017. 9:18

    Sjajan film! 

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala