Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Briljantin

1
  • #1
    6 1

    postova:147
    mandrak @ 19.2.2016. 10:02

    Hm.... kak započeti osvrt ...... volim ovaj film .... spadam u generaciju ondašnjih tinejdžera koji je buljio po nekiliko puta tjedno u veliki ekran u kinu Mosor ... zaljubljen do beskraja u Sandy (btw to me drži do današnjih dana - nadam se da mi žena ne čita ''mojtv'') ..... spoj lagane pričice (kojih je u ono vrijeme bilo mnoštvo) i nevjerojatne glazbe (koje je u ono vrijeme bilo isto toliko puno ali su u nekim dobrim filmskim ostvarenjima ondašnjeg vremena bila loša spojka) .....  prekrasna večernja razbibrigha za cijelu obitelj (ne moram svako malo terat decu u sobu ili im zatvarat oči  te prigušivat čudne zvukove koja dolaze iz zvučnika) nego legero uživat u filmu gdje i nakon toliko godina uživam u istoj strasti gledanja sa razlikom da danas  tu i tam začorim na kauču a s drugog dolaze vriskovi ''kaj spavaš'' .... ukratko Brilja je bezvremenski klasik koji ću pjevati i plesati do kraja ovo/zemaljskog života .... sam napred ''T-Birdsi'' i ''Pink Ladysice''  ..... Cool  

    Kako je Zucko Sreo Sandy

  • #2
    5 1

    postova:130
    krushka @ 19.2.2016. 18:32

    zgodan osvrt :)

  • #3
    0 4

    postova:1473
    buffalobill @ 19.2.2016. 20:49

    danas ovo izgleda kao neka losa parodija

  • #4
    1 0

    postova:147
    mandrak @ 19.2.2016. 22:02

  • #5
    1 2

    postova:1473
    buffalobill @ 19.2.2016. 23:41

    mandrak nostalgija je sklizak teren,ako nastavis izazvacu te na dvoboj hulahopom,tko ga moze duze vrtjeti na kukovima ili pikulanje..biraj

  • #6
    4 0

    postova:147
    mandrak @ 20.2.2016. 9:43

    dragi moj Bille (kratka je linija razdvajanja Billa od Bille) pišem ti ovo samo jednom zato pažljivo i sporo čitaj jer ponavljal ne bum 

    rado bi podijelio s tobom dvoboj hulahopom al mi moja ''gastro/enorm/noska'' vjera to ne dozvoljava (sumnjam da imaš tak veliki hoolahoop) 

    ali za  borbu pikooolanjem na život i smrt sam uvijek spreman u bilo koje doba dana i noći te na bilo kojem mjestu na kugli nam ovo/zemaljskoj 

    kao izazivaču prepuštam ti vrstu i način dal buju to bajse, japanke, koraljke ili porculanke meni je sasvim svejedno kao i dal bu to na jarunskom moru ili u gustoj maksimirskoj šumi

    Cool

  • #7
    3 1

    postova:1473
    buffalobill @ 20.2.2016. 12:33

    Mršti seonda povlacim izazov,jer su mi sve pikule ukrali oni iz visih razreda,cak ti i oprastam sto si nahvalio briljantin
    mir s tobom brate mandrak

  • #8
    4 0

    postova:147
    mandrak @ 20.2.2016. 14:28

    tvoja velikodušnost je velika a riječi su ti mudre

    samo reci riječ i moje pixe tvojim postat će

    upamti Veliki Mudri Bijeli Čovječe ''sve ljude stvorio je isti Veliki Duh ... svi smo mi braća .... a tamo gdje se nitko ne na(d)meće, mnogi mogu živjeti u skladu... kako li samo istančan mora biti jezik bijelaca kad mogu učiniti da ispravno izgleda pogrešno, a pogrešno ispravno... ali vi govorite jasno tako da vaše riječi mogu ući u naša srca poput Sunčevih zraka ....''

    hvala ti na retro blagoslovu brate Bill

    CoolHAUG Plazi jezik

  • #9
    2 0

    postova:228
    atlantiday @ 27.12.2016. 20:17

    Najdraži film iz onog vremena. Posteri na zidu, sve pjesme su se znale na pamet, John Travolta idol moje mladosti. Obožavala sam Briljantin, a i danas ga s veseljem pogledam zajedno s klincima. Pozdrav Mandraku, dijelim njegovo oduševljenje, i da, bio je to kultni film moje generacije.

  • #10
    0 0

    postova:186
    boatenga @ 12.6.2018. 19:28

    Moram priznati da sam prije čuo glazbu, pa tek onda vidio film..Ipak spadam u malčice mlađu generaciju kojoj je ovo već bilo passe..

    Jedini mjuzikl koji mogu pogledati, uz Olivera Twista..

    Dobar film..Ipak mi je draža groznica subotnje večeri..

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala