Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Tragovi na duši

1
  • #1
    0 0

    postova:237
    pisatel @ 26.1.2016. 15:50

    Film okreće temu rasizma na novi način i treba naglasiti da je velšanin Hopkins dobro iznio svoju ulogu koja je možda bila preveliki zalogaj i za njega, možda ne treba ni spominjati to posebno iako ispada da rijetko kome je "sjela" uloga u ovom filmu i dok Hopkins ima odlično umijeće prikazivanja emocija jednostavno nigdje ne možemo osjetiti crnački duh i soul u tome svemu.

    Priča filma ima rupa i lik N.Kidman ne djeluje dovoljno uvjerljivo za ono što se zahtijeva ovdje, jednostavno to nije to a ne pomaže ni nevjerojatna razlika u godinama među likovima koja se kao za potrebe priče treba zanemariti.

    Film obiluje sa nekoliko nepotrebnih i promašenih scena koje pokazuju stvari koje ne pridonose ni na koji način priči ili radnji filma osim što tjeraju gledatelja da se pita da li su trebali rastegnuti film ili su možda zaboravili što treba raditi konkretno u datim trenucima, tako da film jednostavno nema ritma.

    Uglavnom da nije Hopkinsa film ne bi bio vrijedan spomena...

  • #2
    0 1

    postova:1091
    yuma @ 5.12.2016. 21:56

    Malo sam razočarana filmom . ok je za gledanje uz peglanje npr. i to je to. Nije ni posebno loš , ni posebno dobar, jednostavno je blago rečeno neupečatljiv... 6.8

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala