Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Braća

1
  • #1
    0 0

    postova:1091
    yuma @ 11.12.2015. 10:38

    Ovaj me kratki sadržaj podsjeća na američki film s istom temom, zna li netko za taj film? Kad jedan buraz ide u rat, a ovaj se ostane "brinuti" o njegovoj obitelji pa ljubavni trokut itd... Ajme, mozak zablokirao... mislim da glumi onaj sitni glumac sa sitnim prćastim nosom, velikim osmjehom i smeđim šiškama u zrak ! Kad riješimo kak se zove taj glumac ili film, onda možemo dalje :-D

  • #2
    2 0

    postova:1130
    mario @ 11.12.2015. 10:56

    Smeđe šiške u zrak su mi bile presudne u potrazi. XD

    https://mojtv.hr/film/11377/zakon-brace.aspx

  • #3
    0 0

    postova:1
    fantomek @ 11.12.2015. 12:07

    Osmijeh

  • #4
    1 0

    postova:1091
    yuma @ 11.12.2015. 22:44

    Bravo Mario! Hvalaa! !  Glumca sam fulala, mislila sam da glumi K. BACON (šiške u zrak hahahah) :-D  Ali film si pogodio! Evo počinje ovaj sad pa da vidimo o čemu se radi... 

  • #5
    2 1

    postova:1091
    yuma @ 12.12.2015. 0:41

    Uh uh... snena sam pa ukratko : već dugo nisam gledala bolji remake od originala!

    Danci su hladniji i diskretnije pokazuju osjećaje i to se točno vidi i u ovom filmu. Osim što je scenarij nešto drugačiji  (američki mi je bolji jer je snažniji i uvjerljiviji), gluma je također bolja. U Danskom filmu svi redom su mlaki;  još mi je najbolja starija kćer, dete bas dobro glumi...

    Sam kraj, znači zadnjih 5 min je možda bolji u izvorniku , a sve ostalo u američkom. Jesu oni na rubu patetike, ali ovog puta je nisu prešli nego baš ono, kako i je.

    7/10 

  • #6
    0 1

    postova:1473
    buffalobill @ 10.8.2016. 23:05

    dobar film,prvo sam bio siguran da iza odlicne glazbe stoji gustavo santaoilalla jer je ista kao u babelu,ali ne,sad mi se cini da je santaoilalla pokrao ovo jer je babel snimljen dvije godine kasnije,ubojstvo suborca kao cijena za prezivlljavanjen je gotovo biblijsko i cijeli film se vrti oko toga,pa se covjek s mucnom nelagodom pita sta bi sam napravio u toj situaciji,da,starija kcer je sjajno odglumila.ali nemam zamjerku ni na ostale glumce
    reziju potpisuje zena sto mi je posebno drago,no u svakom slucaju najozbiljniji film koji sam gledao u posljednje vrijeme
    i da,nema apsolutno nikakve sanse da je amercka varijanta iz 2009 koju sam gledao bolja od ovog,pa to je neusporedivo,ovo sto ti nazivas "hladnije i mlako" je zapravo sirovo prikazana jedna tragedija bez one patetike i kilavo beskrvne natalie portman

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala