Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Nadzor i praćenje - Europski sigurnosni sustav

1
  • #1
    1 1

    postova:3
    luka grbešić @ 3.12.2015. 22:37

    Ako nemate što skrivati i ako ne radite nešto protiv zakona na internetu , onda se ne treba plašiti ovakvih stvari. Ja ih se ne bojim , neka me špijuniraju koliko hoće jer ne radim ništa protuzakonito na internetu. Ali istina je da sve te špijunske organizacije špijuniraju daleko više i detaljnije nego što bi smjele. Protuzakonito je i sasvim nepotrebno nekoga špijunirati samo zato da bi se znalo kako se netko oblači , što jede , s kim se druži i slično. Što je još gore , bilo je i špijuniranja intimnih stvari kod ljudi , na primjer , njemački T-Mobile je špijunirao i pratio seksualni život svojih zaposlenika što je krajnje morbidno i ilegalno i naravno - posve nepotrebno , jer to nikome ne koristi , već donosi samo štetu svima. Ali , što se može - bizarnih perverznjaka ima na sve strane koji će špijunirati tuđe seksualne živote da bi na tome zaradili i zadovoljili svoje niske perverzne strasti.

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala