Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Hajduk izvukao neriješeno sa Deportivom!
Slaven Belupo u gostima kod Arisa samo sa minimalnim porazom

Naši klubovi ovih su dana iznenađujuće dobro prošli u gostujućim euro kup utakmicama. Dinamo jučer je u trećem pretkolu Lige prvaka popio samo dva gola od Šahtara.

Danas, u 2. pretkolu Kupa UEFA Slaven Belupo u gostima kod Arisa izgubio je samo 1:0, iako bi realan bio barem neriješen rezultat, koliko su dobro "farmaceuti" igrali u drugom poluvremenu, nakon što su u 55. minuti dobili gol (Koke).

U La Coruni kod Deportiva Hajduk je junački uspio obraniti svoj gol, uz odličnu obranu i vratara Subašića, a i napadači su imali par polušansi. Nakon loših igara u domaćem prvenstvu, iznenađujuću predstavu trener Goran Vučević može zahvaliti dobrim igrama mladih kojima je dao priliku od početka - Tičinović, Oremuš, Gabrić... koji su je objeručke iskoristili.

Još samo kad bi na Poljudu proradio i napad... A HTV je odlično kombinirao prijenos s obje utakmice, za svaku pohvalu. Nadajmo se za dva tjedna - kombiniranoj pobjedi oba naša kluba!