Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Hrvatska košarka na pragu Olimpijade
Kanada razbijena sa 83:62, samo jedna pobjeda dijeli nas od Pekinga

Naša košarkaška reprezentacija danas je odigrala još jednu utakmicu, kojom se približila Olimpijskim igrama u Pekingu. Na kvalifikacijskom turniru u Ateni u četvrtfinalu poražena je Kanada, sa 83:62.

Dugo se lomio rezultat, niti jedna se ekipa nije odvojila većom bodovnom razlikom.
U poluvremenu bilo je 39:36 za Hrvatsku. Tada su naši ubacili u brzinu više te preuzeli igru. 62:42 rezultat je nakon treće četvrtine, 81:55 dvije minute do kraja, a na kraju smo Kanadu dobili sa 21 košem razlike, 83:62.

U polufinalu ćemo igrati sa pobjednikom susreta Slovenija - Portoriko, a pobjeda u toj utakmici garantira nam odlazak na Olimpijske igre. Eventualni poraz nas vodi do još jedne šanse, do razigravanja za treće mjesto i zadnje vize za Peking.

Možda se dogodi čudo pa na HTV-u vidimo bar ovu presudnu utakmicu? Ili nam i dalje preostaje www.justin.tv?