Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Nogomet: Tottenham - Swansea
Trener Spursa Harry Redknapp nada se kako će njegova momčad u susretu protiv Swansea ponoviti lice iz 2. poluvremena protiv Boltona, točnije iz posljednjih 15 minuta, kad su postigli sva tri gola.

Spursi su u pravo vrijeme prekinuli post od pobjeđivanja, savladali su sa 3:1 Bolton i plasirali se u polufinale FA Kupa. Tamo im neće biti lako, igrati će protiv zahuktalog gradskog rivala, Chelsea. Osim za finale FA Kupa, ova dva kluba bore se i za 4. poziciju i sudjelovanje u Ligi Prvaka iduće sezone.

Trener Spursa Harry Redknapp nada se kako će njegova momčad u susretu protiv Swansea ponoviti lice iz 2. poluvremena protiv Boltona, točnije iz posljednjih 15 minuta, kad su postigli sva tri gola. Swansea je jedini Velški klub koji je igrao u Premier Ligi otkad je ona oformljena i često ga i zovu „Ponos Velsa“, što on za sada i je, 10. su, igraju dobro i očito je kako će sačuvati prvoligaški status, što je glavni cilj svih klubova nakon promocije u Premiership. Nakon tri velike pobjede za redom, od toga dvije u gostima i jedne velike, ogromne, protiv Manchester Citya kod kuće, Swansea je na svom stadionu izgubio od Evertona. Danas će pokušati iskoristiti umor koji se sigurno mora pokazati kod Spursa i vratiti se na pobjedničke staze.