Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Mali nogomet: Murter - Mejaši
Mejaši su prije prvenstva važili kao momčad dovoljno dobra za gornji dom HMNL, možda i vrh, doveli su u i pojačanja ali ništa im ne pomaže, nema igre, nema rezultata.

Murter sa u prošlom kolu dobro držao u Kninu, barem do zadnjih 10 minuta. Onda je Kijevo predvođeno sjajnim Sašom Babićem postiglo 3 pogotka i krajnji rezultat od 4:1, izgleda gore od prikazane igre. Mejaši su na svom terenu poraženi od Solina iako su imali sve u svojim rukama.

Vodili su Mejaši 9 minuta prije kraja 3:1, Solin je to sustigao, no Mejaši su 3 minute prije kraja ponovo došli u vodstvo i opet na kraju nisu uspjeli, izgubili su 4:6 u svom Dicmu. Mejaši su prije prvenstva važili kao momčad dovoljno dobra za gornji dom HMNL, možda i vrh, doveli su u svoje redove popularni splitski malonogometni trojac, takozvani 3B: Banića, Bogdanovića i Bajrušovića, ali ništa im ne pomaže, nema igre, nema rezultata. Sad su u situaciji da se bore za opstanak, a ujedno to je Mejašima 4. kolo za redom bez pobjede (od toga 3 poraza). Murter kod kuće i na gostovanjima su dvije različite ekipe. Kod kuće rijetko gube, pun plijen sa Murtera odnio je jedino hit ovogodišnjeg prvenstva vodeći Vrgorac. Mejaši će sigurno morati odigrati daleko bolje od onog što uglavnom prikazuju kako bi uopće bilo nade za osvajanje bod(ov)a.