Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box


Nogomet: Real - Barcelona
Zahvaljujući pobjedama Reala nad Malagom i Barcelone nad Osasunom u prošlom kolu Kupa, prijevremeno nam dolaze dva El Clasica.

Nogomet: Real - Barcelona

Zahvaljujući pobjedama Reala nad Malagom i Barcelone nad Osasunom u prošlom kolu Kupa, prijevremeno nam dolaze dva El Clasica. Nesumnjivo će ukupni pobjednik ova dva susreta biti i najveći kandidat za osvajanje Kupa. U čije će vitrine otići prvi trofej?
Real se nije proslavio na Mallorci. Gubili su dugo, nisu uspijevali uspostaviti svoju igru, pobijedili su isključivo zahvaljujući inspiraciji pojedinaca, sreći i pred kraj utakmice, kriteriju suca koji je zažmirio na jednu ruku u realovom šesnaestercu. Zašto spominjem suce? Oni su u posljednjim susretima ovih momčadi, kad Real gubi (a to je uglavnom stalno), omiljena tema trenera Mourinha. No činjenica je i kako ova momčad Reala ima kompleks Barce, u posljednjim susretima znali su ih imati na konopcima, ali su se Katalonci uvijek nekako vračali u igru. Barcin trener Guardiola i Messi dobili su Zlatnu Loptu, odnosno titulu najboljeg trenera prošle godine, sigurno motiv više Mourinhu i njegovoj momčadi.
 

Komentari
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 
Povezane vijesti
Najnovije vijesti

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2025 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala