Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Nogomet: QPR – MK Dons
Momčad QPR-a je u velikoj ne-formi. Posljednjih 9 utakmica uspjeli su izvući samo 3 puta neriješeni rezultat, sve ostalo su pogubili.

Momčad QPR-a je u velikoj ne-formi. Posljednjih 9 utakmica uspjeli su izvući samo 3 puta neriješeni rezultat, sve ostalo su pogubili. Jedan od tih neriješenih bio je na gostovanju kod MK Donsa u sklopu FA Kupa, tako su izborili majstoricu na svom terenu.
MK Dons nalazi se 32 mjesta ispod QPR-a na nekoj zamišljenoj ljestvici engleskih profesionalnih klubova. No ni ta velika prednost nije bila dovoljna da ih Rangersi eliminiraju u 1. susretu, dapače, jedva su se izvukli jer je MK Dons do 89. minute imao vodstvo za prolaz od 1:0. Tad je na scenu stupio najbolji strijelac QPR-a (7 golova), stari, oronuli 34-godišnji Islanđanin Heidar Helguson kojeg je trener držao na klupi do 61. minute, i postigao gol glavom, štakom ili umjetnim kukom, tko zna. Time je osigurao ovaj novi susret, no QPR-u gori pod nogama u prvenstvu, niz loših rezultata doveo ih je na 17. poziciju na tablici, imaju samo bod iznad zone ispadanja. Dva dana prije ove utakmice Rangersi gostuju kod Newcastlea, tri dana poslije ugošćuju Wigan, neću otkriti toplu vodu ako zaključim kako su im te utakmice važnije, stoga će ovdje trener Hughes sigurno dati šansu igračima s klupe.