Što je falilo svakom filmu o zombijima još od vremena Georga Romera? Naravno, trenuci kada likovi ulijeću u originalne i privlačne glazbene brojeve!
Znamo da to zvuči čudno, ali to je premisa Anna and the Apocalypse, filma s božićnom temom koji ima sve što bi htjeli: blagdanske, vesele zombije i La La Landovske trenutke glazbenog izražaja. Doista, film je najbolje opisati kao mješavinu Oscarom nagrađenog filma Damiena Chazellea i Shaun of the Deada Edgara Wrighta. Može se ići i korak dalje i dodati da definitivno postoji i utjecaj Zombielanda.
Također izgleda kao da će biti jedan od najkreativnijih filmova koji miješaju veselje blagdanske sezone s jezivim elementima koje očekujemo od noći vještica. Dakle, u stilu klasika kao što su Gremlini, Predbožićna noćna mora i Rare Exports.
Anna i Apocalypse kreće u limitirano izdanje u kina 30. studenog.
D.K.