Neven Ciganović, koji je bijeg od hrvatskih medija (koji nisu bili pretjerano skloni njegovom liku i djelu) potražio pod losanđeleškim suncem, priprema novi reality show za Hrvate.
O Ciganovićevom povratku u Hrvatsku počelo se spekulirati kada su se pojavile glasine o organiziranju hrvatskog izdanja Celebrity Big Brothera, u kojemu je on navodno trebao biti jedan od kandidata.
Za tjednik Extra Ciganović je progovorio o tome kako se, nakon igranja epizodnih uloga u nekim reality showovima, želi okušati i u glumi. Kazao je i kako je oduvijek želio raditi na televiziji, no za to mu se nikada nije pružila prilika. Za hrvatsko tržište sada, kako kaže, priprema novi reality show, ali ne otkriva kakav. Samo kaže kako će biti "vrlo zanimljiv".