VIDEO: Prvi trailer za "Wolf of Wall Street"
ponedjeljak, 17. lipnja 2013.
Leonardo DiCaprio i Martin Scorsese ponovno su udružili snage u novoj krimi drami o životu na Wall Streetu
Prvi trailer za novu kriminalističku dramu The Wolf of the Wall Street redatelja Martina Scorsesea pokazuje nam dobru stranu brokerskog života.
Scorseseov film u glavnoj ulozi donosi Leonarda DiCapria kao ambicioznog maldog čovjeka usmjerenog na milijune sa sklonošću za zabavom.
"Sa 26 godina zaradio sam 49 milijuna dolara. To me jako razljutilo jer je to značilo zaradu manju od milijuna tjedno," kaže on u traileru, odajući kakav je opći ton filma.
Inače, film je rađen po memoarima bivšeg brokera Jordana Belforta (u filmu ga glumi DiCaprio), a donosi priču o brokeru koji je odbio surađivati u istrazi korupcije na Wall Streetu te se na kraju i sam našao u zatvoru.
Uz DiCaprija u filmu glume Matthew McConaughey, Jonah Hill i Jon Favreau, a u kina dolazi u studenom ove godine.
M.M.Š.
Komentari (1)