Disney oživljava Mickey Mousea
srijeda, 13. ožujka 2013.
28. lipnja početi će se prikazivat nove epizode spomenutog crtanog filma i to njih čak 19
Foto: YouTube
Crtani filmovi o Mickey Mouseu vraćaju se na male ekrane. Naime, kompanija "Walt Disney" odlučila je ponovo oživjeti jednog od najpopularnijih crtanih likova.
Na kanalu Disney, kao i na službenom siteu kompanije, 28. lipnja početi će se prikazivat nove epizode spomenutog crtanog filma i to njih čak 19.

Na siteu Disney.com objavljen je i teaser za kratki crtani film "Croissant de Triomphe" u kojem Mickey i Minnie rade u jednom pariškom bistrou, a nestaje im kroasana.
Izvršni direktor kompanije "Disney" Bob Iger izjavio je televiziji CNBC da se u novim epizodama vraća nekim nevinim i vragolastim kvalitetama koje je Mickey možda vremenom izgubio, prenose Vijesti.
Inače, Mickey Mouse je "rođen" 1928. godine, a putovao je u New York, Santa Monicu, Peking, Tokio, Veneciju i na Alpe. U novim epizodama društvo će mu naravno praviti Minnie, Pajo Patak, Šiljo i Pluton.
L.M./MojTV
Komentari (5)