Helen Mirren malo vježbala i u dva dana zaradila 4,5 mil. kuna

utorak, 09. studenog 2010.

U reklami koju je snimala za Nintendov Wii Fit Plus Oscarovka je trebala dokazati da konzola nije samo za djecu

Foto: PR Photos

Mašinerija koja stoji iza popularne Nintendno igrače konzole, preciznije Wii Fit Plus dobila je opet ono što je poželjela.

Naime, kako bi snimili što privlačniju i uvjerljiviju reklamu za konzolu, oni su u njoj angažirali glumicu Helen Mirren. Ona je naravno pristala, a kako i ne bi kada je u dva dana snimanja zaradila nevjerojatnih 4,5 milijuna kuna.

Iz Nintenda su kazali kako je glumica bila savršeni materijal za reklamu, kojom su prije svega htjeli privući stariju populaciju u Velikoj Britaniji te pokazati kako Wii Fit nije samo namijenjen djeci, nego svima onima koji osjećaju potrebu za svojevrsnim vježbanjem.

Mirren inače ima 63 godine i izgleda jako dobro, privlačno i fit za svoju dob pa su u Nintendu smatrali da je ona najbolji mogući izbor.

Oscarom nagrađena glumica za ulogu u filmu 'The Queen' iz 2006. godine, nedavno je snimila i akcijsku komediju 'Red' zajedno s Bruce Willisom i Morganom Freemanom, koja se u hrvatskim kinima očekuje ubrzo, točnije 25. studenog.

 

L.M./MojTV
 

Komentiraj članak
Povezane vijesti

Ostale vijesti