bearfoot @ 31.5.2026. 13:37
Serija podsjeća radnjom i likovima na neke prijašnje, Kin mi pada na pamet... Puno klišeja ,jeftinih i površnih rješenja, odmicanjem epizoda radnja, zapleti i raspleti postaju sve lošiji i naivniji, od 7 epizode i prizora u Nizozemskoj negdje, postaje gotovo negledljivo što se radnje tiče... Seriju dalje drže glumačke izvedbe, iako i one često prenaglašene i preintenzive, pa time ponište uvjerljivost... Instant serija za instant publiku