terminator56 @ 28.10.2009. 21:20
solidan hororac koji je ipak miljama daleko od origanala.
dobar prvi dio filma je uništio mehanički slasher horor u drugom dijelu.
sigedamo @ 6.3.2013. 19:16
nemre se usporedit s originalom...
apex @ 7.3.2013. 18:19
ma ovaj remake je preloš..totalno negledljiv
dalibor ialeksandra gruji @ 14.10.2013. 1:29
Meni je ok s‘obzirom da ne volim gledati horore,ovaj mi je čista 10
apex @ 14.10.2013. 18:55
pogledaj si orginal ak već nisi pa ćeš vidjet kaj je prava desetka ;)